Vedat Milor'dan eşiyle ilgili bomba yanıt! Takipçisine verdiği cevapla sosyal medyayı yıktı geçti

Vedat Milor takipçisine verdiği cevapla yine gündem oldu. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve takipçilerine her fırsatta cevap vermeyi ihmal etmeyen yemek eleştirmeni Vedat Milor yine bombayı patlattı. Eşi Linda Milor ile fotoğrafını paylaşan ünlü isim fotoğrafına, "Sevgili eşim Linda Milor ile son New York ziyaretimizden. Üç tane önemli restoranı ziyaret etme şansımız oldu." notunu düştü. Bir takipçisi Milor'a "Sanki mantık evliliği gibi duruyor" cevabını verdi. Vedat Milor'un takipçisine jet hızıyla verdiği yanıt kısa sürede magazin gündemine bomba gibi düştü.

Vedat Milor'dan yine çok konuşulan sosyal medya yanıtı geldi. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve takipçilerine her fırsatta cevap vermeyi ihmal etmeyen yemek eleştirmeni Vedat Milor yine gündem oldu.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanan ve takipçilerine her fırsatta cevap vermeyi ihmal etmeyen yemek eleştirmeni Vedat Milor takipçisine verdiği yanıtla herkesi yıktı geçti.

Twitter ve Instagram'ı aktif olarak kullanan ve hayranlarını verdiği cevaplar ile güldüren Vedat Milor yine bombayı patlattı.

Eşi Linda Milor ile fotoğrafını paylaşan ünlü isim fotoğrafına, "Sevgili eşim Linda Milor ile son New York ziyaretimizden. Üç tane önemli restoranı ziyaret etme şansımız oldu." notunu düştü.

"PARASI İÇİN EVLENDİM"

Bir takipçisi Milor'a "Sanki mantık evliliği gibi duruyor" cevabını verdi. Milor da takipçisine jet hızıyla yanıt verdi: Parası için evlendim.

DİĞER GALERİLER