Vav TV İzle

Survivor'da aşk kazanı kaynıyor konseyde 'görmeden yapamıyorum' dedi! Poyraz 'aşk adasına gelmedim' demişti

TV 8 ekranlarında yayınlanan ekranların fenomen yarışma programı Survivor 2021'de rekabet tüm hızıyla devam ediyor. Survivor'ın başından bu yana en çok dikkat çeken isimlerin başında Yiğit Alp Poyraz bizim tanıdığımız haliyle Poyraz geliyor... Kısa bir sakatlık sürecinin ardından yarışmaya kaldığı yerden devam eden Yiğit Alp Poyraz, şampiyonluğun adaylarından biri olarak gösteriliyor. Ancak gelin görün ki Sancakay Ilım Morgül'den sonra Poyraz'ın adı bir aşk dedikodusuna daha karıştı. Bakın neler olmuş neler...

14 sezondur yayınlanan Survivor, TV 8 ekranlarında yeniden izleyiciyle buluşmaya devam ediyor. Ünlüler ve gönüllüler takımının yarışmacılarının kıyasıya rekabet halinde olduğu Survivor 2021'de yarışmacılar hakkında pek çok detay da merak ediliyor. Gönüllüler takımının dikkat çeken isimlerinden biri olan Yiğit Alp Poyraz, nam-ı diğer Poyraz en çok konuşulan isimlerden biri.

Mavi takım yarışmacısı Survivor'ın en büyük şampiyonluk adaylarından biri aynı zamanda.

Öte yandan paralel olarak Survivor Yunanistan da şampiyonunu arıyor. İşte aşk itirafı da hayli olaylı geçen Survivor Yunanistan'dan geldi.

Survivor Yunanistan yarışmacılarından Caroline ilan-ı aşkta bulundu ada konseyinde.

Carolina " Poyraz çok yakışıklı onunla bayrak yarışına çıkmıştık, görmek için bekleyemiyorum." açıklamasını yaptı.