Vav TV İzle

Survivor Nisa Bölükbaşı Barış Murat Yağcı'yı çoktan rafa kaldırdı! Nisa kendine yeni sevgili yaptı herkesin tanıdığı o isim...

Survivor tarihinin en popüler sezonu hiç kuşkusuz Survivor 2020 oldu. O sezondan çıkıp ününe ün katmayan kimse yok... Cemal Can Canseven'in şampiyon olarak tamamladığı Survivor 2020'nin en çok dikkat çeken isimlerinin başında Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı geliyordu. İkilii Survivor sonrası sürpriz bir şekilde aşk yaşamaya başladı. Ancak sonrasında olaylı bir biçimde ayrılan çift sosyal medyadan birbirlerine ağzına geleni söylemişti. Aradan çok geçmeden Bölükbaşı cephesinden flaş bir haber geldi. Barış Murat Yağcı'yı çabuk unutan Survivor Nisa, bakın gönlünü kime kaptırdı. İşte Nisa'nın yeni sevgilisi.

Survivor yarışması sonrası sürpriz bir aşka yelken açan Nisa Bölükbaşı ile Barış Murat Yağcı, son dönemde özel hayatlarıyla gündemden düşmüyor.

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı aşkının hem başlaması hem de bitmesi bir hayli olaylı olmuştu.

Bir dargın bir barışık çift, ilişkilerine geçtiğimiz ay noktayı koymuş ve yollarını ayırmıştı.

Ayrılığı sosyal medya hesabından duyuran Nisa Bölükbaşı, "Barış ile olan ilişkimizi, saygı sevgi çerçevesinde noktaladık. Kendisine hayatta başarılar diliyorum." ifadelerini kullanmıştı.

Barış Murat Yağcı, "Bir daha barışmam. Kapı çok kapalı, çilingir de açamaz o kapıyı. İlişkim hakkında konuşmak istemiyorum. Bitti gitti. Bir de Nisa'nın kararlarıyla ve hayatına girecek, onu yönlendirecek insanlarla hayatına devam etmesini ve mutlu olmasını temenni ediyorum." demişti.

Ayrılık sonrası Nisa Bölükbaşı'ndan flaş bir hamle geldi.