Sinem Kobal'dan 'Lalin'li paylaşım! Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal'ın evinin bahçesinde çiçekler açtı

Geçtiğimiz hafta kızları Lalin'i kucağına alan çiçeği burnunda anne baba Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu çiftinin bebekleri hayranları tarafından merak ediliyor. 33 yaşındaki güzel anne Sinem Kobal Instagram hesabından evinin bahçesini paylaştı. Evinin bahçesindeki çiçekleri 'Lalin' notuyla paylaşan Sinem Kobal'ın kızını ne zaman göstereceği ise merak konusu. İşte Sinem Kobal'ın evinden yaptığı paylaşım...

Sinem Kobal geçtiğimiz hafta kızı Lalin'i dünyaya getirdi. Normal doğm yaptığını ifade eden Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun mutluluğu gözlerinden okunurken, Lalin bebek çiftin hayranları tarafından merak konusu oldu.

Instagram hesabından evini bahçesinden bir paylaşımda bulunan Sinem Kobal'ın 'Lalin' paylaşımı hayranlarını heyecanlandırdı.

Çiçekler ile donatılan bahçeyi hayranları ile paylaşan Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun evi merak konusu oldu. İşte ünlülerin evleri...

ACUN ILICALI

Acun Ilıcalı'nın Çeşme'deki malikanesinin değeri tam 20 milyon lira. Ünlü televizyoncu, 8 odalı lüks konut için şöyle demişti:

"Tek amacım o 8 odayı doldurmak. Ev ne kadar dolarsa, ne kadar misafir gelirse o kadar mutlu oluyorum. Kalabalık seviyorum."

DİĞER GALERİLER