Sinan Akçıl'dan yaşlı adamı tekme tokat döven Halil Sezai'ye tokat gibi sözler! "Bana da yeter miydi acaba o güç karşına çıksam?"

Halil Sezai'nin yaşlı adamı öldüresiye dövdüğü anlar sosyal medyada büyük tepki gördü. Kiraladığı villada film çekimine izin vermeyen 67 yaşındaki yan komşusunu darp ve tehdit ettiği gerekçesiyle karakolluk olan Halil Sezai'den açıklama geldi. Yaptığını bir kılıf ile hafifletmeye çalışan Halil Sezai'ye ünlülerden de tepki yağdı. Elde edinilen son dakika bilgisine göre, Halil Sezai İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yeniden ifadeye çağrıldı. Halil Sezai'nin savcılıkta ifade vermesi bekleniyor.

YENİDEN İFADEYE ÇAĞRILDI!

Halil Sezai'nin yaşlı adamı dövdüğü anlar ünlüleri de harekete geçirdi. Tuzla'da film çekimi için kiraladığı villanın yanında bulunan villa sahiplerinin kendisine film çekimi için itiraz etmesi nedeniyle tartışan Halil Sezai dün yaşlı bir adamı darbettiği için karakolluk oldu. Ünlü şarkıcının 67 yaşındaki Hüseyin Meriç'i öldüresiye dövdüğü anların görüntüsü ortaya çıktı. Serbest bırakılan Halil Sezai'den son dakika bilgisi geldi. Yaşlı adamı darp ettiği güvenlik kamerasına yansıyan Halil Sezai, İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yeniden ifadeye çağrıldı. Halil Sezai'nin savcılıkta ifade vermesi bekleniyor.

HALİL SEZAİ'DEN PİŞKİN SAVUNMA

Mahalle sakini olduğu ifade edilen bir vatandaşı darp eden ve karakolluk olan ünlü şarkıcı skandal görüntüler hakkında kendisini böyle savundu...

"Olayı şöyle özetleyeyim de siz yine linç e devam edin; Evet 65 yaşında bir adamla kavga ettim. Kavga ettim diyorum çünkü daha önce defalarca bu abimizin 'gelin lan'lı tekliflerini reddettim. Güldüm geçtim. İkiz bir villada yan komşumuz oluyor kendileri. Oğlu ile beraber yaşıyorlar. Biz yönetmenimiz Aytaç Ağırlar ile beraber orada 6 kişilik bir ekiple Youtube formatı hazırlıyoruz. Yemek talk showu. Konuk alıyor, yemek yapıyor sohbet ediyoruz. Fakat maalesef 5 aydır 1 bölüm bile çekemedik. Maddi zararı geçtim manevi olarak burnunuzdan getirdi. Çünkü bu 65 yaşında ki abimiz yönetmenimiz ile olan husumetinden dolayı bize programı çektirtmemeye yemin etmiş. Bağıra çağıra öyle söylüyor 5 aydır!"

"Başardı da zaten sonunda. 5 ay boyunca bu abimiz içip içip ana bacı sülale söverken biz ya sabır çekmekten başka bir şey yapmadık. İlk zamanlarda ki sofra muhabbetlerimizin hatırına. 2 senelik bir komşuluk geçmişi içinde çok yiyip içip muhabbet etmişliğimiz vardır. Arasının bozulduğu yönetmenimiz Aytaç yüzünden sabahtan akşama kadar müzik açan, (evde değilken bile kurduğu düzenekle uzaktan yayın yapıyordu) kafası yerinde değilken ana avrat söven bu 65 yaşında ki abimiz şimdi çıkmış her yerde konuşuyormuş. Varsın konuşsun. Silah göstermelere, bahçeye 30 tane adam yığmaya filan girmiyorum bile."

"Çiçekle gittiğim evde sonuç buna dönüştü. Görüntüleri kırpmak kendi küfürlerini hakaretlerini yumruklarını kesmek zaten beni şaşırtmadı. Bunların hepsi dün anlatıldı gerekli mercilere. Benim yaptığım şeyde hayvanlık buna söyleyecek bir lafım yok.. Beni bilen bilir aşırı sabırlı ve sakin bir insanımdır ama bu raddeye gelmenin de bir süreci var. Üzgün müyüm? Hem de çok. Değmezdi bu mafya hikayelerini ballandıra ballandır anlatan, parasıyla her şeyi, herkesi satın alabileceğini düşünen abimiz için. Ben bilmiyor muyum sitenin 50 tane kamerası olduğunu, bilmiyor muyum magazin gezeceklerini beni ve ailemi çok kötü bir pozisyonda bırakacaklarını? Elbette biliyorum. Ama dayanamadım işte. Taş olsa çatlardı aylardır süren bu kadar ağır küfür ve tacize. Dün ifademi verdim. Daha bir sürü detay var tek tek anlattık. Gerekli adli başvurularımızı yaptık. Savunulacak Da bir tarafım da yok. Olan oldu. Çok üzgünüm. Herkesten de özür diliyorum. Kendisinden de özür diliyorum. Her ne olursa olsun yapmamam gereken bir şeydi ama işte…"

DİĞER GALERİLER