Vav TV İzle

Seren Serengil'in eski görümcesi ile başı dertte! 'Beni hayvana benzetiyor' dedi şikayet etti

Seren Serengil'in eski görümcesi ile başı dertte! 2018-2020 yılları arasında evli kaldığı şarkıcı Yaşar İpek'le tartışmalı ayrılığının ardından bu kez 'Dumping sendromu' ile mücadele eden Seren Serengil'i eski görümcesi Eylem İpek Şafak şikayet etti. Paylaşımlarıyla kendisini hayvana benzettiğini söyleyen Eylem İpek Şafak, eski yengesi Seren Serengil'in cezalandırılması talebiyle soluğu savcılıkta aldı.

Seren Serengil'in eski görümcesi ile başı dertte! Eylem İpek Şafak, 'Beni hayvana benzetiyor' dedi eski yengesi Seren Serengil'i şikayet etti!

Şarkıcı Yaşar İpek'le tartışmalı ayrılığının ardından bu kez 'Dumping sendromu' ile mücadele eden Seren Serengil hakkında Eylem İpek Şafak şikayetçi oldu. Eski yengesinin Instagram paylaşımlarından rahatsız olunca soluğu savcılıkta alan Eylem İpek Şafak şikâyet dilekçesinde, Seren Serengil'in sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla kendisini hedef aldığını söyledi.

'GAYRİ MEŞRU, BABASI BELLİ DEĞİL'

Şikâyetin ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı. Savcılık tarafından yürütülen soruşturma kapsamında ifade veren Eylem İpek Şafak, Seren Serengil'in ağabeyi Yaşar İpek'in eski eşi olduğunu bu süreç içerisinde sosyal medya hesabından hakkında 'Gayri meşru, babası belli değil, nikâhsız birliktelikten doğdu' şeklinde ağır hakaretler içeren paylaşımlarda bulunduğunu anlattı.

'ALGI OLUŞTURUYOR ONA YAZMADIM'

Şafak ifadesinin devamında Seren Serengil'in yine Instagram hesabından bir hayvan resmi paylaşarak kendisini ima yoluyla hayvana benzettiğini bu nedenle hakaret içerikli paylaşımlarından dolayı şikâyetçi olduğunu söyledi. Savcılık soruşturma kapsamında Seren Serengil'in ifadesine başvurdu. İfade veren Serengil ise söz konusu paylaşımları kendisinin yaptığını ancak bu paylaşımlardan bir tanesinin haricinde diğerlerinin Şafak'la ilgisinin olmadığını anlattı.

YASAL UNSURLAR OLUŞMADI

Savcılık yürütülen soruşturma sonunda söz konusu paylaşımlar üzerinde yapılan incelemede herhangi bir hakaret bulunmadığını ve paylaşımların kime yönelik söylendiğinin tespit edilemediğini ifade ederek kovuşturmaya dair yer olmadığına karar vererek dosyayı kapattı.