Vav TV İzle

Hande Erçel evinin en sevdiği köşesinde sevgilisi Kerem Bürsin'e mankenlik yaptı! Yatak itirafıyla gündeme bomba gibi düşmüştü...

Hande Erçel evinin en sevdiği köşesinde Kerem Bürsin'e mankenlik yaptı! Geçtiğimiz günlerde 'Yataktan çıkmak istemediğim günler oluyor' , 'Çok yakınlarım dışında kimse bilmez' gibi özel hayatına dair dikkat çeken itiraflarda bulunan Hande Erçel, evinden yaptığı paylaşımla adından söz ettirdi. Çoğu vaktini 10 milyon TL'lik evinin mutfağında geçirdiğini belirten Hande Erçel, yeni karelerini takipçilerinin beğenisine sundu. Fırının camında fotoğrafları çeken kişiyi gören sosyal medya kullanıcıları ise Erçel'in paylaşımının altına yazdığı, 'Coconutlı pizzayı görenler' notununa, 'Evet gördük, Kerem mi o?' yorumları yaptı.

Hande Erçel evinin en sevdiği köşesinde sevgilisi Kerem Bürsin'e mankenlik yaptı! 10 milyon TL'lik evinin favori köşesinden verdiği pozlarla dikkat çeken Hande Erçel'in pozlarını Kerem Bürsin'in çektiği ileri sürüldü.

Evinin mutfağından yaptığı paylaşımla dikkat çeken Hande Erçel kısa sürede sosyal medya gündeminde yerini aldı.

Son olarak mutfağından yaptığı bu paylaşımlarla dikkat çeken Hande Erçel, Instagram'dan paylaştığı bu pozların altına, 'Coconutlı pizzayı görenler' notunu yazdı.

Erçel'in evinden yaptığı paylaşımı gören takipçileri ise fotoğrafı çeken kişinin Kerem Bürsin olduğu yönünde yorumlarda bulundu.

Hande Erçel, beyaz eşofman ve şapkasıyla süper lüks evinin mutfağından geçtiğimiz günlerde bu kareyi paylaşmış, "Evimin favori köşesinde bir uyanma hikayesi" notunu düşmüştü.