Pes dedirtti ve birebir aynısı çıktı! Arka Sokaklar'ın Hüsnü Çoban'ı...

Kanal D ekranlarında 13 sezondur yayınlanan ve en uzun soluklu dizi olma başarısı gösteren Arka Sokaklar'da oynayan karakter ise oldukça merak ediliyor. Bu bağlamda Hüsnü Çoban karakterini canlandıran Özgür Ozan bu karakterle adeta bütünleşti.

Arka Sokaklar dizisinde 13 sezondur Hüsnü Çoban karakterini canlandıran Özgür Ozan öyle bir isimler benzer çıktı ki şaşıp kalmamak elde değil. O ismin kim olduğunu görünce çok şaşıracaksınız.

Özgür Ozan Bursa Devlet Tiyatrosu'nda oyunlarda rol aldı. İstanbul Pınar Çocuk Tiyatrosu'nda görev yaptı. Çocuklar Duymasın adlı dizide canlandırdığı, hafif kılıbık Selami karakteri ile tanınır hale geldi. Halen Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde Başkomiser Hüsnü Çoban rolünü canlandırmaktadır. Özgür Ozan evli ve iki çocuk babasıdır.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Dünyaca ünlü manken Gigi Hadid'in babası 'Arka Sokaklar' dizisinin Hüsnü Çoban'ı Özgür Ozan'a benzetildi. Ama ne benzerlik!

Victoria's Secret mankenler Bella Hadid ve Gigi Hadid'in babasının 'Arka Sokaklar' dizisinin Hüsnü Çoban'ı canlandıran Özgür Ozan'a benzerliği dikkatlerden kaçmadı.

Bu benzerlik sosyal medyada olay yaratmıştı.

DİĞER GALERİLER