Özcan Deniz ile Feyza Aktan boşanıyor! Özcan Deniz - Feyza Aktan çiftinin boşanma nedeni...

Özcan Deniz, Babalar Günü'nde yaptığı paylaşımla bir süredir eşi Feyza Aktan ile boşanacağı iddialarını güçlendirmişti. Bir kanalda yayınlanan magazin programının iddialarına göre Özcan Deniz ile Feyza Aktan boşanma kararı aldı. Peki 15 ay süren Özcan Deniz - Feyza Aktan çiftinin evliliği neden bitiyor?

İstanbullu Gelin dizisinin karizmatik oyuncusu Özcan Deniz ile Feyza Aktan boşanıyor. İddialara göre boşanmayı isteyen taraf Özcan Deniz... Peki Özcan Deniz ile Feyza Aktan neden boşanıyor?

Geride bıraktığımız babalar gününde yaptığı paylaşımla kafaları karıştıran şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz'in evliliğini bitireceği iddia edildi.

ÖZCAN DENİZ - FEYZA AKTAN NEDEN BOŞANIYOR?

Bir kanalda yayınlanan magazin haberine göre, boşanmayı isteyen taraf Özcan Deniz olurken, 15 ay süren evlilik sonrası verilen bu kararın altında nelerin yattığı henüz bilinmiyor.

ÇEKİŞMELİ BOŞANMA

Çekişmeli bir boşanma olacağı konuşulurken, dava dosyasında yayın yasağı olduğu için detaylar şimdilik gizemini koruyor.

BABALAR GÜNÜ'NDE KAFA KARIŞTIRAN PAYLAŞIM

Özcan Deniz ile Feyza Aktan geçtiğimiz sene Deniz'in

Zekeriyaköy'deki villasında sade bir törenle dünyaevine girmişti. Ünlü çift son zamanlarda boşanacakları iddialarıyla gündemde.

DİĞER GALERİLER