Metin Hara ile aşk yaşadığı iddia edilen Simge Sağın’dan şaşırtan açıklama: İyi ki aldatıldım

Simge Sağın, geçtiğimiz haftalarda Adriana Lima'nın eski sevgilisi Metin Hara ile aşk yaşadığı iddiasıyla gündeme geldi. Bir kanalda yayınlanan programa konuk olan genç şarkıcı, canlı yayında samimi açıklamalarda bulundu. "Metin Hara ile tanışıyoruz, aşk yaşamıyoruz" diyen Simge Sağın, eski ilişkiler için "İyi ki aldatıldım da hayatımdan gittiler" dedi.

Simge Sağın 4 yıllık sevgilisi, müzisyen Ozan Bayraşa'dan 2018'de ayrılmıştı. Uzun zamandır yalnız olduğunu söyleyen popçu, katıldığı bir programda aşka hayatına dair şu açıklamaları yaptı...

'KANALLARIMI AÇTIM VE ENERJİMİ YOLLADIM'

"Uzun zamandır yalnızım. Bir şeyleri paylaşmak istiyorum. Bu yüzden kanallarımı açtım ve enerjimi yolladım. Hayatıma kim girecek merak ediyorum."

'İYİ Kİ HAYATIMDAN GİTMİŞLER'

Simge Sağın aldatılmaya dair de "İyi ki beni zamanında aldatmışlar ve hayatımdan gitmişler" yorumunu yaptı.

'SEKSİ MİYİM BİLMİYORUM'

Simge Sağın şöyle konuştu: "Kendimi güzel buluyorum. Seksi miyim, bilmiyorum. Ama öyle algılanmak hoşuma gidiyor."

Sağın ünlü yazar Metin Hara ile aşk yaşadığı iddialarını ise, "Metin Hara ile tanışıyoruz, aşk yaşamıyoruz" şeklinde yanıtladı.

SİMGE SAĞIN KİMDİR?

Şarkıcı Simge Sağın, 8 Ağustos 1981 tarihinde İstanbul, Şişli'de dünyaya geldi. Babası müzisyen olan Simge, küçüklüğünden itibaren müzikle iç içe oldu. 12 yaşında gitar çalmaya başlayan Simge, zamanla kendi bestelerini de yapmaya başladı.

DİĞER GALERİLER