Vav TV İzle

Mehtap Ar son yolculuğuna uğurlandı! Yeşilçam yıldızı Müjde Ar kardeşine veda ederken ayakta durmakta zorlandı

Çoklu organ yetmezliği nedeniyle 64 yaşında hayatını kaybeden oyuncu Mehtap Ar, Zincirlikuyu Cami'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. "Onsuz bir hayata alışmak hepimiz için gerçekten çok zor olacak" diyen Müjde Ar, defin işlemi sırasında ayakta durmakta zorlandı.

Mehtap Ar son yolculuğuna uğurlandı! Yeşilçam yıldızı Müjde Ar kardeşine veda ederken ayakta durmakta zorlandı. Bir süredir akciğer kanseri tedavisi gören oyuncu Mehtap Ar, cumartesi günü çoklu organ yetmezliği nedeniyle 64 yaşında hayatını kaybetti.

Müjde Ar'ın kendisi gibi oyuncu olan kardeşi Mehtap Ar akciğer kanseri tanısıyla 2018 yılından bu yana tedavi görüyordu. Bir süredir yoğun bakımda olan Mehtap Ar 64 yaşında vefat etti. Ünlü oyuncu bugün son yolculuğuna uğurlandı.

DOSTLARIMIZI KORUMAK İSTEDİK

Aile yakınları ve dostları, ünlü isme son görevini yapmak için Zincirlikuyu Camii'nde bir araya geldi. Ünlü oyuncu kılınan cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'na defnedildi.

Kardeşini kaybeden Müjde Ar yaptığı açıklamada, 'Bütün arkadaşlarımıza mesaj attık. Açıklamada bulunduk, biliyorsunuz son zamanda yükselen vaka sayısından dolayı dostlarımızı korumak amacıyla daha sonra bir anma gecesi yapacağız. Dostlarımızı oraya bekliyoruz. Tarihi şu an belli değil' dedi.

ÇOCUKLARIN KALBİNDE YAŞAMAYA DEVAM EDECEK

'Mehtap Ar'ın oğlu Söz ise yaptığı açıklamada, 'Milyonlarca çocuğu kalbine dokunmuş, tiyatro yapmış bir insan. O çocukların kalbinde yaşamaya devam edecek' ifadelerini kullandı.