Meghan Markle doğuma 1 ay kala resmen ayrılma kararı aldı!

İngiltere kraliyet ailesinin yeni veliahtını dünyaya getirmek üzere olan Sussex Düşesi Meghan Markle'ın, gelecek ayın ortalarında doğum yapması bekleniyor. Geçtiğimiz günlerde Commonwealth Day'deki şapkasıyla dikkatleri üzerine çeken iki elti Kate Middleton ve Meghan Markle, davette eşleriyle oldukça mutlu görünüyordu. Ancak Meghan Markle doğuma bir ay kala resmen ayrılma kararı aldı.

MEGHAN MARKLE AYRILMA KARARI ALDI!

Meghan Markle geçtiğimiz Mayıs ayında Prens Harry ile dünyaevine girdi. Düğünü çok konuşulan Prens Harry ile Meghan markle'dan kısa bir süre sonra bebek bekledikleri haberi geldi.

HABERİN VİDEOSUNU İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİ DEVAM EDİYOR

İngiliz kraliyet ailesine uygun olmadığı düşünülen Meghan Markle ile eltisi Kate Middleton arasında başlayan savaş ise düm dünyanın diline düştü.

En son geçtiğimiz gün Commonwealth Day'e katılan Meghan Markle, doğuma kadar artık kraliyet ailesi adına resmi etkinliklerde yer almamaya karar verdi. İngiltere kraliyet ailesinin yeni veliahtını dünyaya getirmek üzere olan Sussex Düşesi Meghan Markle doğum iznine çıktı.

Nisanda doğum yapacağı bilinen, ancak tam olarak tarih verilmeyen Düşes'in önümüzdeki haftalarda bebeğini dünyaya getirmesi bekleniyor.

Sekiz aylık hamileyken kraliyet ailesi adına pek çok resmi etkinlikte yer alan 37 yaşındaki Markle, büyüyen karnına rağmen yüksek topuklu ayakkabılarla etkinliklere gitmesiyle dikkat çekti.

DİĞER GALERİLER