Kylie Jenner meğer tüm dünyayı kandırmış! Aslında milyoner değilmiş...

İki yıl üst üste 'Servetini kendi yapan en genç milyarder' ilan ettiği Kylie Jenner'ın gelirinin sahte çıktı. Kim Kardashian'ın en küçük kardeşi Kylie Jenner'ın gelir beyanlarında oynama yaptığı iddia edildi. Jenner ise Twitter hesabından çıkan iddiaları yalanlamakla yetindi.

SERVETİ KURMACA ÇIKTI

Kylie Jenner, 2015 yılında kurduğu kozmetik markasıyla, 21 yaşında 'dünyanın en genç milyarderi' unvanını kazanmıştı.

ABD'li magazin yıldızını 'Dünyanın En Genç Milyarderi' olarak o dönem kapağına taşıyan ünlü ekonomi dergisi Forbes, Kylie'nin şirketinin, milyarderlik unvanı almak için ciro ve vergi beyannamesiyle oynadığını iddia etti.

Derginin resmi sitesinde yayınlanan yazıda, Jenner'ın servetinin kurmaca olduğunu ve aslında kendi adını taşıyan kozmetik şirketinin söylendiği kadar gelir elde etmediğini öne sürdü.

Kylie Jenner, Kylie Cosmetics'in% 51'ini geçtiğimiz ocak ayında 1,2 milyar bir dolarlık anlaşma ile ABD güzellik devi Coty'ye satmıştı. Derginin iddialarına göre, tüm gerçekler bu satıştan sonra ortaya çıktı.

YENİ ÇIKAN ÜRÜNLER VE ELDE EDİLEN GELİRLER, JENNER'IN BELİRTTİĞİ GİBİ DEĞİL

Son altı ay içinde Coty tarafından piyasaya sürülen ürünler ve elde edilen gelirlerin, aslında Jenner'ın söylediği rakamlarla tutmadığını ve Jenner'ın servetinin bir kurmaca üzerine olduğunu ortaya koydu.

DİĞER GALERİLER