Vav TV İzle

Kuruluş Osman'ın Bala'sı Özge Törer annesinin birebir kopyası bu kadar olur! Özge Törer ve annesini yan yana görenler...

Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşan Kuruluş Osman dizisi sezon finaliyle yine nefesleri kesecek. Baş rolünde yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'in oynadığı dizide Bala Hatun karakterini canlandıran Özge Törer de oyunculuğu ile övgü alıyor. İlk kez bu denli büyük bir oyunculuk tecrübesi yaşayan Özge Törer performansıyla takdir topluyor. Tarihte Şeyh Edebalı'nın kızı ve Osman Bey'in eşi olan Bala Hatun karakteri büyük bir yer tutuyor. Dizi izleyicileri Bala Hatun'u canlandıran Özge Törer ile ilgili her detayı mercek altına aldı. Özel hayatını gizli tutan ve yakın zaman Instagram açan Özge Törer'in annesini görenler şaştı kaldı. Anne kızın benzerliği inanılır gibi değil.

atv ekranların izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman, yeni bölümleriyle ile adından söz ettiriyor. Yayınlandığı günden bu yana çok konuşulan Kuruluş Osman'ın başrol oyuncusu Burak Özçivit'in partneri Özge Törer, en çok merak edilen isimler arasında. Özge Törer, 1998 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Kuruluş Osman dizisinde Bala Hatun karakterine hayat veren Özge Törer, 1.68 metre boyunda, 56 kilo ve Koç burcudur.

Özel hayatını gözlerden uzak tutmayı seçen Özge Törer sosyal medyaya bile yeni giriş yaptı ve kısa süre önce Instagram açtı. Özge Törer hakkında araştırma yapanlar annesini görünce şaştı kaldı. İşte başta Özge Törer olmak üzere ünlülerin anneleri.

SONGÜL KARLI VE ANNESİ

AMİNE GÜLŞE VE ANNESİ

DAMLA ERSUBAŞI VE ANNESİ