Jennifer Lopez bu paylaşımıyla herkesi korkuttu! Kan donduran o detay gözlerden kaçmadı

Dünyaca ünlü ABD'li şarkıcı Jennifer Lopez'in spora olan tutkusu tüm dünya tarafından biliniyor. İlerleyen yaşına rağmen genç kızlara taş çıkarn fiziğinin bozulmasına izin vermeyen JLo, sporuna evden devam ediyor. Spor sonrası sık sık paylaşımlar yapan Jennifer Lopez, bu geleneği bozmadı ve bir paylaşım daha yaptı. Ancak bu paylaşımı diğerlerinden farklıydı. Jennifer Lopez'in fotoğrafındaki detaya görenler korkularını dile getirdi. İşte Jennifer Lopez'in fotoğrafındaki kan donduran o detay.

Jennifer Lopez, corona virüs tedbirleri kapsamında devam eden karantina günlerinde de düzenli olarak spor yapmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz gün spor yaptıktan sonra çektiği selfie'yi takipçileriyle paylaşan ünlü şarkıcının arka planındaki bir detay, hayranlarını korkuttu.

Lopez'in arkasında kel ve maskeli bir adam olduğunu iddia eden takipçileri, 'Arkanda kim var?', 'Arkanda maskeli bir adam var, bir tek ben mi görüyorum?', 'Neden arkanda maskeli bir adam var?' 'Arkandaki adam korkutucu ve ürkütücü' şeklinde yorumlar yaptı.

Lopez, henüz konuyla ilgili bir yorum yapmasa da, hayranları durumu açıklaması için ısrar ediyor.

İŞTE O DETAY

DİĞER GALERİLER