Bugünkü
Takvim

İrem Derici'den bomba itiraf! Kendisinden 11 yaş küçük oyuncu Emre Aslan'la aşk mı yaşıyor?

İrem Derici'den bomba itiraf! Kendisinden 11 yaş küçük oyuncu Emre Aslan'la aşk mı yaşıyor? Yeni aşkıyla Clubhouse'ta tanıştıkları ve ardından sevgili oldukları yönündeki iddialarla son günlerde magazin gündeminden düşmeyen İrem Derici Nişantaşı'nda görüntülendi. Kendisinden 11 yaş küçük Emre Aslan'la aşk yaşadığı haberlerini soran muhabirlere yanıt veren İrem Derici'nin sözleri adeta itiraf niteliğindeydi... İkilinin aralarındaki yaş farkı gündemden düşmüyor.

BOMBA İTİRAF!

İrem Derici kendisinden 11 yaş küçük oyuncu Emre Aslan'la aşk mı yaşıyor? Son günlerde magazin gündeminden düşmeyen bu iddiaya önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen İrem Derici'den itiraf niteliğinde açıklamma geldi.

Geçen günlerde bir grup oyuncu arkadaşıyla Kadıköy'de kameralara takılmış, korona yasaklarına uymayan Derici'ye polis ceza kesmişti. Ünlü popçunun "Buradaki herkes oyuncu ve hepsinin korona testi yapılıyor" dediği isimler arasında yer alan 22 yaşındaki Emre Aslan'la yeni bir aşka yelken açtığı ortaya çıktı.

CLUBHOUSE'TA TANIŞTILAR

Clubhouse'de tanışan ve Caddebostan'daki parkta ceza yediklerinde de birlikte olan ikiliden Emre Aslan'ın da şarkı çıkarma hazırlığına girdiği öğrenildi. Ünlü popçunun müzik çalışmalarına da destek verdiği Aslan'ın iki yıllık kız arkadaşından da yeni ayrıldığı öğrenildi.

Önceki gün Nişantaşı'nda görüntülenen Derici, kendisinden 11 yaş küçük Emre Aslan'la aşk yaşadığı haberlerini soran muhabirlere şöyle dedi: "Sizde kredim var diye düşünüyorum. Böyle bir konuda tek başıma değil de beraber konuşuruz diyeyim."

İşte İrem Derici ve yeni sevgilisi başta olmak üzere sizler için derlediğimiz ünlülerin yaşları...

İREM DERİCİ

21 Mart 1987