İlker Kaleli, Biran Damla Yılmaz’a olan aşkını itiraf etti! Ünlü çiftin arasında 13 yaş fark var...

Burçin Terzioğlu'yla ilişkisi 1.5 yıl önce sona eren İlker Kaleli, oyuncu Biran Damla Yılmaz'la aşk yaşamaya başladığı haberlerini doğruladı. Önceki gün Emirgan'daki evinden çıkarken görüntülenen İlker Kaleli, "Yaklaşık 1 aydır süren güzel bir arkadaşlığımız var." Ünlü oyuncu, muhabirlerin "Hayırlı olsun diyelim mi?" sözleri karşısında da gülerek "Bunlar özel hayata giriyor, ben fazla konuşmuyorum" dedi. İlker Kaleli ile Biran Damla Yılmaz arasındaki yaş farkı ise dikkat çekti.


İlker Kaleli önceki gün Emirgan'daki evinden çıkarken görüntülendi. Motosikletiyle yola çıkmadan önce muhabirlerle sohbet eden oyuncu, yeni projeleriyle ilgili soruya şöyle yanıt verdi, "Pandemi sonrası dizi sektörünün ne olacağını pek bilmiyorum. Fakat müzik çalışmalarım var. Yeni bir albüm gibi sürprizlerim olabilir."

Burçin Terzioğlu'yla ilişkisi 1.5 yıl önce sona eren İlker Kaleli, oyuncu Biran Damla Yılmaz'la aşk yaşamaya başladığı haberlerini doğruladı...

"Yaklaşık 1 aydır süren güzel bir arkadaşlığımız var." Ünlü oyuncu, muhabirlerin "Hayırlı olsun diyelim mi?" sözleri karşısında da gülerek "Bunlar özel hayata giriyor, ben fazla konuşmuyorum" diyen İlker Kaleli ile Biran Damla Yılmaz arasındaki 13 yaş farkı dikkat çekti.

Peki, İlker Keleli kaç yaşında?, Biran Damla Yılmaz kaç yaşında? İşte ünlülerin yaşları...

SİBEL CAN

1 Ağustos 1970

DİĞER GALERİLER