Bugünkü
Takvim

Hercai’nin Reyyan’ı Ebru Şahin aşka geldi! Sevgilisi Cedi Osman’ın doğum gününü bakın nasıl kutladı

Hercai dizisinde Reyyan karakterine can veren güzel oyuncu Ebru Şahin, sosyal medya hesabında romantik bir paylaşımda bulundu. Sevgilisi Cedi Osman'ın doğum gününe özel bir paylaşım yapan güzel oyuncu, fotoğrafın altına düştüğü notla aşkını haykırdı. Cedi Osman ile verdiği pozu Instagram sayfasında takipçilerinin beğenisine sunan Şahin, paylaşımına "Sen yanımdayken her şey kolay. İyi ki doğdun güneş ışığım" notunu ekledi. Cedi Osman ise sevgilisinin paylaşımına kayıtsız kalmayarak "Sen benim başıma gelen en güzel şeysin! Mutluluk sebebimsin. Seni çok seviyorum" yorumunda bulundu. İşte Cedi Osman ve Ebru Şahin'in beğeni rekoru kıran sosyal medya paylaşımları…

Cedi Osman ile Ebru Şahin, geçen yaz aylarında aşk yaşamaya başlamıştı. Mutlu bir birliktelik sürdüren ünlü çift, sosyal medya hesaplarında yaptıkları romantik paylaşımlarla da sık sık gündem olmuştu.

Sevgilisi Ebru Şahin' için Hercai dizisinin çekimlerinin yapıldığı Mardin'e giden Cedi Osman buradan yaptığı paylaşımla binlerce beğeni almıştı.

Ünlü çift şimdi ise Ebru Şahin'in sosyal medya hesabında yaptığı romantik paylaşımla gündeme geldi. Şahin, sevgilisi Cedi Osman'ın doğum gününe özel bir paylaşımda bulundu.

Güzel oyuncu, Cedi Osman ile verdiği pozu "Sen yanımdayken her şey kolay. İyi ki doğdun güneş ışığım" notuyla takipçilerinin beğenisine sundu.

Sevgilisinin romantik kutlamasına kayıtsız kalmayan Cedi Osman ise "Sen benim başıma gelen en güzel şeysin! Mutluluk sebebimsin. Seni çok seviyorum" ifadelerini kullandı.