Hercai'nin güzel Gönül'ü Oya Unustası'nın eski halini görenler şoke oldu! Miss Turkey'e katılan Oya...

Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan ve reytingleri altüst eden Hercai dizisinde Gönül Aslanbey karakterine hayat veren 32 yaşındaki güzel oyuncu Oya Unustası, paylaşımlarıyla da sosyal medyada adından sıkça söz ettiriyor. İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında rol aldığı Kaybedenler Kulübü sinema filmi ile yaşayan Oya Unustası, duru güzelliği ile dikkat çeken oyuncular arasında. Oya Unustası hakkında araştırma yapanlar güzel oyuncunun eski fotoğraflarıyla karşılaştı. 2013 yılının Miss Turkey finalistlerinden biri olan güzel oyuncunun eski hali sizi çok şaşırtacak. İşte başta Hercai'nin Gönül'ü olmak üzere ünlülerin yıllar içerisindeki değişimleri.

Genç oyuncu kadrosu ile dikkat çeken Hercai'de Gönül Aslanbey karakterine hayat veren Oya Unustası da bu isimlerden. Hercai'nin Gönül Aslanbey'i Oya Unustası. güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile seyircinin büyük beğenisini topladı. Hercai'nin Gönül'ü Oya Unustası'nı sosyal medyadan da takip eden hayranları başarılı oyuncuyla ilgili birçok şeyi merak ediyor.

Hakkında araştırma yapanlar 32 yaşındaki oyuncunun eski halini görünce şaştı kaldı. İşte başta Oya Unustası olmak üzere ünlülerin yıllar içerisindeki değişimleri.

ŞEYMA SUBAŞI

HANDE ERÇEL

SERENAY SARIKAYA

DİĞER GALERİLER