Bugünkü
Takvim

Hercai'nin Azize Aslanbey'i Ayda Aksel'in kızı Leyla bakın kim çıktı! Meğer bir dönem...

ATV ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden bu yana diziseverleri ekran başına kilitleyen dizisi Hercai, oyuncuların başarılı performansları ile ödüllere doymuyor. Hercai 61. bölüm büyük bir merakla beklenirken dizinin can alıcı isimlerinden Azize Aslanbey karakteri sosyal medya gündeminde. Heyecan dolu yeni bölümü ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Hercai'nin usta oyuncusu Ayda Aksel'in kızı güzelliği ile hayran bıraktı. Haluk Semi Yüngül ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Leyla hem oyuncu hem sunucu. Bir dönem bir müzik kanalında boy gösteren Leyla Yüngül'ün Instagram'da doğal güzelliğiyle dikkat çekiyor. İşte Ayda Aksel'in kızı Leyla Yüngül ve ünlü isimlerin çocukları...

Oyuncularını zirveye taşıyan Atv dizisi Hercai'nin dikkat çeken isimlerinden olan Azize Aslanbey karakterine hayat veren usta oyuncu Ayda Aksel, sosyal medyada da oldukça takip edilen isimlerden. Hercai'nin Azize Aslanbey'i Ayda Aksel kişisel hesabından sık sık paylaşımlarda bulunuyor.

Özellikle Leyla ile fotoğrafları dikkat çeken Ayda Aksel'in kızına beğeni ve yorum yağıyor. İşte güzelliğiyle dikkat çeken Hercai'nin Azize Aslanbey'i Ayda Aksel'in kızı ve ünlülerin çocukları.

ÜNLÜLERİN ÇOCUKLARI

Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in oğlu Karan