Hande Erçel'den annesinin ölüm yıl dönümünde yürek burkan satırlar: Her adımım sana...

Hande Erçel, annesi Aylin Erçel'in ölüm yıl dönümünde duygusal paylaşımda bulundu. Bir süredir kanser tedavisi gören Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel 10 Ocak 2019'da hayata gözlerini yumdu. Annesine donör olacağını söyleyen Hande Erçel'i yaşadığı zor günlerde ualnız bırakmayan Murat Dalkılıç her anında Erçel'e destek oldu. Ablası Gamze Erçel ise yeni doğan bebeğine annesinin adını verdi. 26 yaşındaki Hande Erçel, bugün ölüm yıl dönümü olan annesi Aylin Erçel'e yazdığı satırlarla milyonları ağlattı.

Hande Erçel'in annesi Aylin Erçel, geçtiğimiz yıl mücadele ettiği hastalığa yenilerek hayatını kaybetmişti. Ünlü oyuncu, annesinin birinci ölüm yıl dönümünde duygusal bir yazı kaleme aldı...

HANDE ERÇEL'DEN ANNESİNE DUYGUSAL SATIRLAR!

"Biz büyürken evde 3 kızdık böyle... 3 deli kız... Sen aramızdan ayrılalı 1 sene oldu ,biz yine 3 kızız... Senin öğretilerinle büyüyoruz,büyütüyoruz..
Her gün daha da özlüyorum seni pudram... Her adımım sana biraz daha gurur vermek için, biraz daha yüzünü güldürmek için... 'Yapamam' dediğim o zamanlara bakıyorum omzumda hiç düşünemediğim kadar büyük yükleri taşıma kuvvetim varmış... Annem olduğun için çok şanslıyım!
Senden öğrendiklerimle gurur duyuyorum. Beni daha da insan kılan bu acıyla öğrendiklerimle de... Sevginin enerjisi her şeyi sarıp sarmalarmış. Edep en güzel cevapmış... Yaşarken tek kendi başına geldiğini düşünenlere 'yalnız değilsiniz' demek istediğim için yazıyorum bunları...
Kıymet bilmek çok kıymetli...",

Amine Gülşe

Amine Gülşe ile annesi

Almeda Abazi

DİĞER GALERİLER