Gülşen Bubikoğlu'nun kızı bakın kimmiş! Yeşilçam'ın delici bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu şimdilerde ne yapıyor?

Gülşen Bubikoğlu, şimdilerde Instagram paylaşımlarıyla takipçilerini mest ediyor. Yeşilçam'ın aranan ismi Gülşen Bubikoğlu, güzelliği ve oyunculuğu ile bir döneme damga vuran ünlü isimler arasında. Gülşen Bubikoğlu son haliyle 64 yaşında olmasına rağmen gençlere taş çıkartmaya devam ediyor. Sıcak tebessümü ve canlandırdığı karakterlerle milyonların gönlüne taht kuran Gülşen Bubikoğlu'nun kızı merak konusu oldu. İşte Yeşilçam'ın delici bakışlı güzeli Gülşen Bubikoğlu'nun kızı ve şimdiki hayatı...

Güzelliğiyle bir döneme damga vuran usta oyuncu Gülşen Bubikoğlu, şimdilerde Instagram paylaşımlarıyla takipçilerini mest ediyor. Yeşilçam'ın delici bakışlı yıldızı Gülşen Bubikoğlu, güzelliği ve başarılı oyunculuğuyla Türk Sineması'na adını altın harflerle yazdırdı. Sıcak tebessümü ve canlandırdığı karakterlerle milyonların gönlüne taht kuran Bubikoğlu, şimdilerde ekranlardan uzak bir hayat yaşıyor.

Yapımcı Türker İnanoğlu ile 1974 yılından beri evli olan Bubikoğlu, bir süredir Amerika'daki kızı Zeynep İnanoğlu'nun yanında yaşıyor.

Torunu Mavi ile ilgilenen Bubikoğlu, Instagram'dan paylaştığı özçekimleriyle çok sayıda beğeni ve yorum alıyor.

Peki Gülşen Bubikoğlu'nun kızı kimdir? İşte Gülşen Bubikoğlu'nun kızının son hali...

ALMEDA ABAZİ'NİN OĞLU

Efehan Sayışman

DİĞER GALERİLER