Vav TV İzle

Güldür Güldür Bilal'in sessiz sedasız evlendiği öğretmen eşi herkesi hayran bıraktı! İşte Onur Buldu'nun öğretmen eşi

Bilal karakteri ile Güldür Güldür programında sevenlerinin karşısına çıkan oyuncu Onur Buldu, oyunculuk performansının yanı sıra özel hayatı da çok konuşulan konular arasına girdi. İnternet kullanıcıları, ünlü oyuncunun eşini merak edip araştırmaya başladı. Sonuç ise şaşkınlık yarattı. Onur Buldu'nun eşi güzelliğiyle mest ediyor. Bir öğretmen olan Duygu Koz ve Onur Buldu pandemi nedeniyle sessiz bir şekilde evlenmişti. İşte başta Onur Buldu olmak üzere ünlülerin eşleri ve sevgilileri.

Onur Buldu, 4 Ağustos 1982 tarihinde Bergama, İzmir'de dünyaya geldi. Ebe hemşire bir anne ve öğretmen bir babanın oğludur. Menemen'de büyüdü. Ailesi aslen Mazgirt, Tuncelilidir. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nde eğitim aldı. İzmir Devlet Tiyatrosu'nda bir süre görev yaptı ve Keşanlı Ali Destanı oyununda oynadı.

Ardından İstanbul'a yerleşen Onur Buldu, birçok dizi ve sinema yapımında rol aldı. Show TV'de yayımlanmakta olan Güldür Güldür adlı show programında oynamaktadır. Başarılı isim, 2020 yılından bu yana Duygu Koz ile evlidir.

Güldür Güldür Bilal'in gizlice evlendiği öğretmen eşi herkesi hayran bıraktı!

İşte başta Onur Buldu olmak üzere ünlülerin eşleri ve sevgilileri.

TANSEL ÖNGEL VE SEVGİLİSİ NEŞE ÇAKIR