Vav TV İzle

Fekeli ölecek mi? Bir Zamanlar Çukurova Fekeli öldü mü? Gerçek çok başka çıktı! Kerem Alışık diziden ayrılıyor mu?

Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ölecek mi? Sorusu gündemde en çok merak edilen konular arasında yer aldı. Geçen hafta yayınlanan bölümde Demir'in bir kurşunla Fekeli'yi göğsünden vurması izleyicilerde şok etkisi yarattı. ATV'nin fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da bugün yine heyecan dolu olaylar ekranlara gelecek. Bu noktada seyirciler merakla Fekeli'nin ölüp ölmeyeceğini merak etmeye başladı. Peki, Kerem Alışık diziden ayrılıyor mu? İzleyiciler Kerem Alışık'ın Bir Zamanlar Çukurova'ya veda edip etmeyeceğini merak ediyor. İşte cevabı!

Geçen haftadan beri yoğun bir şekilde Fekeli ölecek mi? Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ölecek mi? sorularının yanıtları merakla araştırılıyor. ATV'nin Perşembe akşamları yayınlanan fenomen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da yine heyecan dolu olaylar yaşandı. Son bölümde Fikret'e öfkesi dinmeyen Demir Fekeli ile karşı karşıya geliyor ve öfkesini ondan çıkararak silahı ateşliyor. Peki Kerem Alışık diziden ayrılıyor mu? İzleyiciler Kerem Alışık'ın Bir Zamanlar Çukurova'ya veda edip etmeyeceğini merak ediyor.

FEKELİ ÖLECEK Mİ?

Usta oyuncu Kerem Alışık uzun zamandır ATV'nin üç sezondur ilgiyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova'da Fekeli karakterine hayat veriyor. Başarılı oyunculuğu ile herkesi hayran bırakan isim rol icabı pek çok kez ölümden dönmüştü. Son bölümde Demir'in vurması sonucunda yaralanan Fekeli ölecek mi? Bir Zamanlar Çukurova Fekeli ölecek mi? Kerem Alışık diziden ayrılıyor mu? İzleyicilerin geçen haftadan bu yana merakla araştırdığı soruların yanıtları haberimizde yer alıyor

FEKELİ ÖLECEK Mİ?

Elinde silahla Fekeli'nin karşısına çıkan Demir onun lafını geri alıp özür dilemesini ister. Geri adım atmayan Fekeli: "Ne olur sonra vurur musun beni? Var mı sen de o yürek? Kalp herkeste var yürek başka bir şey sözleriyle Demir'e karşılık verir.

ASLINDA OYUNMUŞ!

"Hadi vur vurmazsan adam değilsin, insan değilsin! Vur vur hadi!" diyen Fekeli'ye Demir silahını birden çok kez ateşler. Bugün yayınlanan yeni bölümle birlikte bunun bir oyun olduğunu, Fikret'in ortaya çıkması için Demir'le düzenledikleri bir plan olduğu ortaya çıktı!

KEREM ALIŞIK KİMDİR?

Kerem Alışık, 5 Haziran 1960 yılında İstanbul Nişantaşı'nda dünyaya gelmiştir. Türk sinemasının önemli isimlerindeÇolpan İlhan annesi, Sadri Alışık ise babasıdır. Şair Atilla İlhan ise dayısıdır. Bugüne kadar bir çok dizi ve filmlerde yer alan Kerem Alışık, dizi oyunculuğuna 1995 yılında Ünal Küpeli'nin yönettiği ''Fırtınalar'' adlı dizi ile başlamıştır. İlk sinema filmi ''Dansöz''dür. Bu filmin yönetmenliğinin ve senaristliğini merhum gazeteci Savaş Ay üstlenmiştir.