Esra Erol hakkında şaşırtan gerçek! İşte herkesin merak ettiği Esra Erol'un hayat hikayesi...

Esra Erol'da programının başarılı sunucusu Esra Erol'un yaşı merak konusu oldu. Hafta içi her gün Atv ekranlarında Esra Erol'da programını sunan başarılı sunucu İstanbul Eyüp'de doğdu. 5 kız çocuğun ortancası olan Esra Erol aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya'da ilk, orta ve lise öğrenimini tamamladı. 2010 yılında sunduğu programda Ali Özbir ile dünyaevine giren Esra Erol, izleyiciler için adeta evin kızı gibi. İdris Ali ve Ömer Erol adında iki erkek çocuğu olan Esra Erol kaç yaşında dersiniz? Tahminde bulunanlar gerçeği öğrenince şoke oluyor. İşte Esra Erol'un yaşı ve merak edilen hayat hikayesi...

Esra Erol hakkında şaşırtan gerçek! Atv ekranlarının başarılı sunucusu ve iki çocuk annesi olan Esra Erol hayranları, ünlü ismin kaç yaşında olduğunu bir hayli merak etti. 5 kız çocuğun ortancasıdır. Aslen Sinop Ayancık'lı bir ailenin çocuğudur. Adı Seyfi ve polis olan babasının tayin olduğu Kütahya'da İlk, orta ve lise öğrenimini tamamladı. Kız lisesi Çini Seramik mezunudur. Açık Öğretim Fakültesi'nden mezun oldu. Maltepe Üniversitesi'nin diksiyon-spikerlik kurslarına katıldı. Sonra Marmara Üniversitesi Radyo-Televizyon bölümünde eğitim aldı.

Beden Eğitimi öğretmeni olmayı planlarken televizyoncu oldu. Lise yıllarından beri yerel radyo ve televizyonlarda kendi hazırladığı programları sundu. İki yıl üst üste Türkiye'nin en prestijli ödüllerinden biri olan Altın Kelebek'i alarak en iyi sunucu ödülünü kazandı. 2010 yılında başlattığı sosyal sorumluluk projesi Umut Evi ile 6000 kadına ücretsiz danışmanlık hizmeti verdi, projenin gelirini ise içeriğini program adayı kadınların olduğu Sessiz Kadınlar ve Kara Duvak kitabı ile elde etti. Programında engelli vatandaşlara desteğinden dolayı mavi kapak kampanyasıyla 1000'in üstünde akülü sandalye dağıttı. 2 Temmuz 2010 tarihinde Ali Özbir ile evlenen Esra Erol iki çocuk annesidir.

DEMET AKALIN

47 yaşında

BENSU SORAL

28 yaşında

SERENAY SARIKAYA

28 yaşında

PINAR ALTUĞ

44 yaşında

DİĞER GALERİLER