Bugünkü
Takvim

Eşkıya'nın İlyas'ı Ozan Akbaba'yı böyle gören yok! Nerede Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın ağır abisi nerede bu Ozan...

İlk olarak 2015 yılında Atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan, o gün bugündür zirveden inmeyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ekran klasiklerinden biri haline geldi. Kadrosunda Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer gibi isimleri bulunduran Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni bölümleriyle ekran başına kilitliyor. Dizinin en çok sevilen isimlerinden biri Ozan Akbaba. EDHO'nun İlyas'ı Ozan Akbaba hem oyunculuğu hem de özel hayatı ile takdir topluyor. Oğlu ve eşiyle sık sık paylaşımlar yapan ve Türkiye'nin takdir ettiği bir evliliği olan Ozan Akbaba, geçtiğimiz günlerde çocukluk yıllarına ait fotoğrafını paylaştı. Ozan Akbaba'nın bu halleri 'Nerede Eşkıya'nın İlyas'ı nerede Ozan Akbaba'nın çocukluğu' dedirtti.

9 Haziran 1982 Kars doğumludur. 33 yaşında olan oyuncu ikizler burcudur. Ozan Akbaba Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi iç mimari ve çevre tasarımı bölümünden mezun olmuştur.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde canlandırdığı İlyas karakteriyle gönüllere taht kuran Ozan Akbaba'nın özel hayatı da yakın mercek altında.

Çocukluk yıllarına ait fotoğrafını paylaşan Ozan Akbaba'nın değişimi herkesi şaşırttı. İşte başta Ozan Akbaba olmak üzere ünlülerin eski fotoğrafları.

Kıvanç Tatlıtuğ

2002 yılında Best Model Of The World yarışmasını kazanan Kıvanç Tatlıtuğ'un yıldızı Gümüş dizisi ile parladı.