Bugünkü
Takvim

Kısmetse Olur'un Cansel'i 'photoshop'u abartınca sosyal medyanın diline düştü! "Acilen bırak iyice Bahar Candan'a benzedin"

Kısmetse Olur programı ile ünlenen ve şu anda Amerika'da yaşadığı bilinen Cansel Çördük hayatına model olarak devam ediyor. Yaptığı paylaşımlarla sık sık magazin gündemine gelen Cansel Çördük son haliyle herkesi şoke etti. Geçirdiği estetik operasyonlarla bambaşka biri haline dönüşen Cansel Çördük Instagram'da son paylaştığı fotoğrafla sosyal medyanın diline düştü. Photoshop'u abarttığı iddia edilen Cansel'in git gide Bahar Candan'a benzediği ve acilen 'photoshop'tan vazgeçmesi gerektiği yönünde yorumlar yapıldı.

Photoshop'u abartınca sosyal medyanın diline düştü. Cansel Çördük Instagram'dan paylaştığı fotoğraflarına uyguladığı 'photoshop'larla yine gündem oldu. Çördük'un paylaşımına, "Photoshop'u acilen bırakman lazım, Bahar Candan'a benziyorsun" şeklinde yorumlar geldi.

Estetik operasyonlarla bambaşka biri haline dönüşen ve değişimiyle dikkat çeken Cansel Çördük'ün son hali ve 'photoshop'u abartan ünlüler...

CANSEL ÇÖRDÜK

ONLAR PHOTOSHOP UĞRUNA HER ŞEYİ YAMULTANLAR

Eşi Erol Özmandıracı ile geçtiğimiz aralık ayında Göcek'te tatil yapan Naz Elmas, Instagram paylaşımlarıyla olay oldu. Fotoğraflarına 'photoshop' uyguladığı iddia edilen Naz Elmas'a "Photoshop yapayım derken yarınız kaybolmuş" şeklinde yorumlar yapıldı. İşte Naz Elmas'ın ti'ye alınan "Bugün 19 Aralık; denize girildi" notu ile yaptığı paylaşımlar ve photoshop kurbanı ünlüler...

NAZ ELMAS

Ünlü oyuncu photoshop iddialarına o dönem, "Alt bacaklarım bir hayli ince olduğu için verdiğim pozlardan dolayı insanlar photoshop yaptığımı sandı. İlginç, photoshop baya merak uyandırıyor" açıklamasını yaptı.