Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın usta ismi Ali Sürmeli'nin son sağlık durumu ne? Beyin kanaması geçirmişti...

Türk sinemasının usta isimlerinden Ali Sürmeli beyin kanaması geçirdi. Son olarak atv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da yer alan usta oyuncu Ali Sürmeli Tansiyona bağlı beyin kanaması geçiren usta oyuncu hastaneye kaldırıldıktan sonra hemen ameliyata alındı. Peki Ali Sürmeli'nin son sağlık durumu ne? Ali Sürmeli'nin sağlık durumu ile ilgili açıklama, oğlu Eren Sürmeli'den geldi. İşte detaylar...

Türk sinemasının usta oyuncularından Ali Sürmeli evinde rahatsızlanınca Kadıköy'de bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı. Tansiyona bağlı beyin kanaması geçirdiği belirlenen Sürmeli hemen ameliyata alındı.

Yaklaşık 5 saat süren ameliyatın ardından usta oyuncunun sağlık durumu ile ilgili açıklama oğlu Eren Sürmeli'den geldi.

Babasının sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Eren Sürmeli, "Kötü bir durum yok. Her şey iyi geçmiş. Normalde uyutacaklardı, iki-üç gün. Ama ondan vazgeçmişler ameliyat iyi geçtiği için. Şimdi yavaştan uyandırmaya başlamışlar. Şu anda bir sıkıntı, bir problem yok. Hayati tehlikesi yok" diye konuştu.

SEVENLERİ HASTANEDE YALNIZ BIRAKMADI
Ali Sürmeli'nin rahatsızlandığını duyan sevenleri hastaneye akın ederken, aynı dizide oynadıkları bir çok ünlü sanatçı da hastaneye koştu. Ali Sürmeli'nin rol arkadaşı olan Oktay Kaynarca hastane çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Sürmeli'nin rahatsızlığı nedeniyle yaklaşık 5 gündür sete gelmediğini belirten Kaynarca, Allaha şükür aldık haberini. İyi geçmiş ameliyatı.

DİĞER GALERİLER