Vav TV İzle

Engin Akyürek'in anne ve babası sosyal medyayı ikiye böldü! Siz bir de Engin Akyürek'in kardeşini görün! İkiz gibiler...

Engin Akyürek'in anne ve babası sosyal medyayı ikiye böldü! Son olarak Sefirin Kızı dizisinde canlandırdığı Sancar Efe karakteri ile bir kez daha izleyicilerinin gönlünü kazanan 39 yaşındaki Engin Akyürek, 5 yıl aradan sonra Instagram hesabı açarak hayranlarının yakın merceğine girdi. İlk olarak, "Galiba ben onun için büyük bir kediyim. Onun her şeyiyim. Arkadaşıyım, babasıyım, annesiyim…" dediği sevimili dostu Feyyaz'la fotoğrafını paylaşan Engin Akyürek sosyal medya gündeminde... Popülaritesinin aksine özel hayatını ve ailesini gözlerden uzak tutmayı tercih eden Engin Akyürek'in aile bireyleri merak konusu oldu. Rol aldığı dizilerle ünü sınırları aşan Engin Akyürek'in babasını görenler 'tıpatıp aynılar' dese de bazı sosyal medya kullanıcıları bu duruma katılmıyor. İşte kimi hayranlarının annesine kimilerinin de babasına benzettiği Engin Akyürek'in ailesi başta olmak üzere ünlülerin aileleri...

Engin Akyürek'in anne ve babası sosyal medyayı ikiye böldü! Özel hayatını kameralar önünde yaşamayı tercih etmeyen ünlüler arasında yer alan Engin Akyürek'in ailesi merak edildi.

Hayvanlara düşkünlüğü ile bilinen ve Instagram hesabında ilk pozunu da sevimli arkadaşı Feyyaz'la veren Engin Akyürek, verdiği bir röportajda Bodrum'dan İstanbul'a dönüş yapacağı zaman Feyyaz'ı da arkasında bırakmayacağını ifade etti.

"Bugüne kadar kimseyi arkamızda bırakmadık! Hayırlısıyla, Feyyaz'ı da bırakmayız… Ama derin bir mesele. Çünkü benim bir kedim daha var. İstanbul'da annemde şu anda. Hayatı çok iyi bilen, olgun, filozof gibi bilge, dişi bir kedi o. Feyyaz ise genç, yakışıklı ve zıpır bir şey. Ama bulacağım bir yolunu." diyen Engin Akyürek'in annesi merak konusu oldu.

Engin Akyürek'in babasını gören bazı sosyal medya kullanıcıları baba-oğulun benzerliğine dikkat çekerken bazıları ise ünlü oyuncuyu annesine benzetiyor.

Ancak siz Engin Akyürek'in bir de akrdeşini görün. Adeta ikiz gibiler...