Bugünkü
Takvim

EDHO'ya veda ediyor! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Hayriye Çakırbeyli'si Sabina Toziya'dan kötü haber!

EDHO'ya veda ediyor! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Hayriye Çakırbeyli'si Sabina Toziya'dan kötü haber! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Hayriye Çakırbeyli'sinin ölümüyle dizinin takipçileri 'Sabina Toziya EDHO'dan neden ayrılıyor?' sorusunun yanıtını aramaya başladı. Gelen kötü haber EDHO oyuncularını ve ATV ailesini sarstı. Yılbaşı nedeniyle verilen arada memleketine giden Toziya, beyninde tümör çıkınca acil olarak ameliyata alındı. Atv yönetimi sevilen oyuncu için gerektiği taktirde özel uçak kaldırmak için harekete geçti.

EDHO'NUN HAYRİYE ANNESİ SABİNA TOZİYA...

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Hayriye Çakırbeyli'si Sabina Toziya'dan kötü haber! EDHO'nun Hayriye anası Sabina Toziya'nın beyninde tümör tespit edildi. Sevilen oyuncunun ameliyatını Makedonya Sağlık Bakanı yaptı. ATV yönetimi sevilen oyuncu için gerektiği taktirde özel uçak kaldırmak için harekete geçti.

.

EDHO'nun Hayriye anası Sabina Toziya yılbaşı molasında ülkesi Makedonya'ya gitmişti. Toziya tam dönüş hazırlığı yaptığı sırada bayıldı ve apar topar hastaneye kaldırıldı. Doktorlar usta oyuncunun beyninde bir tümör tesbit etti ve Sabina Toziya'yı hemen ameliyata aldı.

TÜMÖR TAMAMEN TEMİZLENDİ

10 saat süren ameliyattan sonra tümör tamamen temizlendi. Dört gün yoğun bakımda kalan oyuncu daha sonra normal servise çıkarıldı, Sabina Toziya'nın bugün evine götürüleceği öğrenildi. Doktorlarının "Sabina güçlü bir kadın, başkası olsa masada kalırdı o yaşta" dedikleri konuşuluyor.

SAĞ TARAFINA FELÇ İNDİ

Başarılı geçen ameliyatın ardından son gelen habere göre usta oyuncunun sağ tarafı şu an felçli. Fizik tedaviyle eski sağlığına kavuşması beklenen Toziya'nın kemoterapi ya da radyoterapi görüp görmeyeceği ise bugün belli olacak.

Ünlü oyuncunun daha öncesinde beynindeki tümörün varlığını hiçbir şekilde hissetmediği, ne baş ağrısı, ne yorgunluk ve ne de bulantı şikâyetinin olmadığı belirtildi.