Bugünkü
Takvim

Tülin Yazkan bildiğiniz gibi değil! Engin Akyürek'in sevgilisi saç baş yolduran Tülin Yazkan'ı böyle gören yok

Ünlü oyuncu Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu'nun başrolünde yer aldığı, Sefirin Kızı dizisinin en çok dikkat çeken isimlerinden biri oldu Menekşe karakterine hayat veren Tülin Yazkan. 29 yaşındaki oyuncu canlandırdığı fettan Menekşe karakteriyle her ne kadar izleyicinin nefretini kazansa da bu durum onun ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu kanıtlar nitelikte. Dizide hem şöhreti hem de aşkı bulan Tülin Yazkan'ın, Sancar Efe karakterini canlandıran Engin Akyürek'le sevgili olduğu iddia edildi defalarca. Her iki cepheden de bir yanıt gelmese de bu aşka kesin gözüyle bakılıyor. Sosyal medyada sıkı bir hayran kitlesine sahip olan Tülin Yazkan'ın görenleri şaşırtan bu karesi yine sosyal medyayı salladı.

Ünlü oyuncu Engin Akyürek ve Neslihan Atagül Doğulu'nun başrolünde yer aldığı, Sefirin Kızı dizisinin oyuncuları dikkat çekiyor genç oyuncu Tülin Yazkan. Engin Akyürek'le aşk yaşayan Tülin Yazkan sosyal medyada da adından bolca söz ettiren isimlerin başında geliyor.

Tülin Yazkan hakkında pek çok defa araştırma yapanlar bile Tülin Yazkan'ın bu hallerini daha önce hiç görmedi. Şimdilerde Menekşe karakteriyle saç baş yolduran Tülin Yazkan bakın minicik bir kız çocuğuyken kameralara nasıl poz vermiş. İşte başta Tülin Yazkan olmak üzere ünlülerin çocukluk halleri.

MERVE DİZDAR

Merve Dizdar ve ablası...