Ebru Şahin mor bikinisiyle Alaçatı'yı yerinden oynattı! Cedi Osman'la sevgilisi olduğu iddia edilen Hercai'nin Reyyan'ı...

atv'nin sevilen dizisi Hercai, yayınlandığı günden bu yana cuma akşamlarının vazgeçilmez dizisi haline geldi. Kadrosunda Akın Akınözü, Ebru Şahin, Ayda Aksel, Serhat Tutumluer gibi isimlerin yer aldığı Hercai dizisi Reyyan ve Miran karakterlerinin aşk hikayesi etrafında şekilleniyor. Dizi bu kadar popüler olunca başrol oyuncusu, Hercai'nn Reyyan'ı Ebru Şahin herkes tarafından merak edilen isimlerden biri haline geldi. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nden mezun olan Ebru Şahin aslında bir judocu. Düzgün fiziğini de buna borçlu. 25 yaşındaki güzel oyuncunun fiziği herkesi kıskandırıyor. Şimdilerde tatilin tadını çıkarn Ebru Şahin hem Alaçatı'yı hem de magazin gündemini sallıyor. Öte yandan yıllar içerisinde inanması güç bir değişim geçirdi Ebru Şahin. Nitekim eski haline ait bazı fotoğraflar yüzünde bir takım estetik operasyonlar olduğunu kanıtlar nitelikte. İşte Hercai'nin Reyyan'ı Ebru Şahin'in değişimi ve sizin için derlediğimiz ünlü isimlerin eski ve yeni halleri...

Ebru Şahin, 18 Mayıs 1994 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi'nden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimi aldı. İlk oyunculuk deneyimini 2016 yılında rol aldığı Kan Parası filmi ile yaşadı. Ardından Babam filmi ve Savaşçı dizisinde rol aldı.

İstanbullu Gelin dizisinde oynadığı Burcu karakteriyle dikkatleri üzerine çeken Ebru Şahin, Yasak Elma dizisine konuk oyuncu olarak dahil olduktan sonra Hercai dizisinde başrolü üstlendi. Genç oyuncu Reyyan karakteriyle başarılı performans çiziyor.

Hercai'yle büyük bir şöhrete kavuşan Ebru Şahin şimdilerde tatilin tadını çıkarıyor.

Hem magazin gündeminde hem de Instagram'da adından sık sık söz ettiren Ebru Şahin yıllar içerisimde güzelliğini bozmadan büyük bir değişim geçirdi. İşte başta Ebru Şahin olmak üzere ünlülerin sizler için derlediğimiz değişimleri.

Engin Akyürek

DİĞER GALERİLER