Ebru Gündeş'in babası Remzi Gündeş hayatını kaybetti, sessiz sedasız defnedildi! Yıllardır küstü...

Şarkıcı Ebru Gündeş'in yıllardır küs olduğu babası Remzi Gündeş, yaşamını yitirdi. 76 yaşında hayatını kaybeden Gündeş'in siroz ve KOAH hastası olduğu öğrenildi. Ebru Gündeş'in 4 yaşında kendisini terk ettiği için yıllardır konuşmadığı babası Remzi Gündeş'in 18 Eylül'de vefat ettiği ve sessiz sedasız defnedildiği ortaya çıktı.

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş'in acı kaybı. Ebru Gündeş'in uzun yıllardır küs olduğu babası Remzi Gündeş hayatını kaybetti. Ebru Gündeş'in 4 yaşında kendisini terk ettiği için yıllardır konuşmadığı babası Remzi Gündeş'in 18 Eylül'de cefat ettiği öğrenildi.

TV100'ün haberine göre; Bakırköy'de eski eşya sattığı iş yerinde kalan Remzi Gündeş geçtiğimiz günlerde rahatsızlandı. Siroz ve KOAH hastası olan 76 yaşındaki Gündeş, özel bir hastanede tedavi altına alındı. Durumu kötüleşen Remzi Gündeş, 18 Eylül'de hayata gözlerini yumdu.

SESSİZ SEDASIZ SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

Gündeş'in cenazesi de Ebru Gündeş'in kuzenleri tarafından teslim alındı. Kendisini 4 yaşında terk ettiği için babasıyla konuşmayan Ebru Gündeş, ölüm haberini kimseye duyurmadan babasını sessiz sedasız Büyükçekmece Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurladı.

Baba Gündeş daha önce yaptığı açıklamada "Ben ona hiç bakmadım ama o bana baktı. Kim onun hakkında en ufak bir kelime konuşursa, onun hayatını alırım. Şaka yapmıyorum, alırım hayatını" demişti.

DİĞER GALERİLER