Diriliş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit'ten heyecanlandıran paylaşım! İşte Burak Özçivit'in yeni imajı

Diriliş Osman dizisi milyonlar tarafından merakla bekleniyor. 5 sezon boyunca TRT 1 yayınlanan ve başrolünde Engin Altan Düzyatan'ın oynadığı Diriliş Ertuğrul'un devam dizisi olarak yayınlanacak Diriliş Osman ATV ekranlarında olacak. Diriliş Osman'ın başrolünde güzel oyuncu Fahriye Evcen'in eşi Burak Özçivit yer alacak. Instagramda milyonlarca takipçisi bulunan yakışıklı oyuncu son yaptığı paylaşımla sevenlerini ve dizinin sıkı takipçilerini heyecanlandırdı. Öte yandan Diriliş Osman'ın ne zaman başlayacağı ve oyuncu kadrosu da takipçileri tarafından merak ediliyor. İşte Özçivit'in yeni imajı ve dizi hakkında merak edilen detaylarla ilgili son bilgiler...

DİRİLİŞ OSMAN BAŞROLÜNDE BURAK ÖZÇİVİT KİMDİR?

Diriliş Osman'ın başrol oyuncusu Burak Özçivit 24 Aralık 1984 tarihinde İstanbul'da dünyaya gözlerini açtı. Aslen Gaziantepli olan Burak Özçivit lise eğitimini Kazım İşmen Lisesinde üniversite eğitimini ise Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Fotoğrafçılık bölümünde tamamlamıştır.

Instagramda milyonlarca takipçisi bulunan yakışıklı oyuncu son yaptığı paylaşımla sevenlerini ve dizinin sıkı takipçilerini heyecanlandırdı.

İŞTE O PAYLAŞIM
Özçivit'in yaptığı paylaşım dakikalar içinde binlerce beğeni aldı.

Öte yandan Diriliş Osman'ın ne zaman başlayacağı ve oyuncu kadrosu da takipçileri tarafından merak ediliyor.

İşte dizi hakkında merak edilen detaylarla ilgili son bilgiler....

DİĞER GALERİLER