Çocuklar Duymasın'ın Duygu'sunun doğumunun eli kulağında! Ayşecan Tatari ile Edip Tepeli'nin bebek heyecanı...

Sefirin Kızı dizisinde Kavruk karakterine hayat veren oyuncu Edip Tepeli ile evli olan Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari bebeğini kucağına almak için gün sayıyor. 31 yaşındaki Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari verdiği karnı burnunda pozlarının yanı sıra hayranlarının merak ettiği soruları da yanıtladı. İşte Çocukları Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari'nin son hali...

Çocukları Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari'nin karnı burnunda... Bir dönemin çocuk oyuncusu Ayşecan Tatari şimdilerde anne olmak için gün sayıyor.

Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su olarak hafızalarda yer edinen Ayşecan Tatari hamileliğinde 8 ayı geride bıraktı. Ünlü bir sanatçı olan Aliye Uzunatağan'ın kızı olan Ayşecan Tatari'nin eşi de son dönemin en iyi erkek oyuncularından Sefirin Kızı dizisinin Kavruk Ömer'i Edip Tepeli.

Mutlu bir evliliği olan anne adayı Ayşecan Tatari bebek heyecanı yaşarken takipçilerini de hamileliği ile ilgili bilgilendirmeyi ihmal etmiyor.

31 yaşındaki Çocuklar Duymasın'ın Duygu'su Ayşecan Tatari verdiği karnı burnunda pozlarının yanı sıra hayranlarının merak ettiği soruları da yanıtlıyor.

Ayşecan Tatari son olarak Instagram hesabından bebeğinin adı, kaç kilo aldığı gibi soruları yanıtladı...

DİĞER GALERİLER