Chelsea'li futbolcuların skandal gecesi! Ünlü futbolcular fena yakalandı

Chelsea'li futbolcular, 3-0'lık galibiyetin ardından eğlencenin dozunu abarttı. Chelsea'nin orta sahası Danny Drinkwater, kulüpte tanıştığı 2 kadınla taksiye bindi. Drinkwater ve kadınlar patlayan deklanşörleri görünce yüzlerini gizlemeye çalışsalar da pek başarılı olamadılar. O anlar kameralara bakın nasıl yansıdı...

CHELSEA YILDIZLARI MAGAZİNCİLERE FENA YAKALANDI!

Hürriyet'in haberine göre Batı Londra'daki bir mekanda eğlenen Chelsea'li yıldızlar, toplu halde kulübe gelince magazinciler de harekete geçti. Sendeleyen Ross Barkley'in durumu ise daha kötüydü.

GÖRÜNTÜLENMEMEK İÇİN ÇABA SARF ETTİ

Yıldız oyuncu taksiye binerken görüntülenmemek için ekstra bir çaba haline girince tökezledi.
Milli takımda ve Chelsea'de son dönemde iyi bir peformans sergileyen Barkley'in düştüğü bu durum İngiltere'de gündem konusu oldu.

DANNY DRİNKWATER 2 KADINLA TAKSİYE BİNDİ

Chelsea'nin orta sahası Danny Drinkwater, kulüpte tanıştığı 2 kadınla taksiye bindi. Drinkwater ve kadınlar patlayan deklanşörleri görünce yüzlerini gizlemeye çalışsalar da pek başarılı olamadılar.

EN SAKİNİ GIROUD

Cahill gece 1:30'da, Giroud ise 2:30'da mekandan ayrılarak evlerinin yolunu tuttu. Fakat iki yıldızın kulüpten çıkışı Ada'da epey ses getirdi.

Gecede Ross Barkley, Oliver Giroud, Danny Drinkwater, Ruben Loftur-Cheek, Garry Cahill gibi isimler göze çarptı. Gecenin başka bir dikkat çekeni de ünlü makyaj uzlanı Kaz Crossley idi. İşte İngiliz basınında olay olan görüntüler...

DİĞER GALERİLER