Bugünkü
Takvim

Box Office verileri fiyaskoyu ortaya çıkardı! Cem Yılmaz boykottan ders alacak mı?

Son yıllarda adeta ego patlaması yaşayan, Kazdağları'ndaki ağaçların kesilmesini protesto ederken ormanları yakan PKK'lılara sessiz kalan Cem Yılmaz, eleştirilerin odağı oldu. Kendisine yöneltilen eleştirilere de dalga geçer nitelikte yanıt veren Yılmaz'ın son filmi gişede boykot edilince tam bir fiyasko yaşandı. Yılmaz'ın son filmi Karakomik'i Box Office verilerine göre günde seans başına yalnızca 8 kişi izledi.

Son zamanlarda sosyal medyadan yaptığı birçok sözde "hassasiyet" yüklü paylaşımla önüne gelen her şeyi eleştirmeyi seçen Cem Yılmaz, söz konusu milli meseleler olunca kafasını adeta kuma gömdü.

Kazdağları'ndaki ağaçların kesilmesini protesto eden Cem Yılmaz, ormanları yakan PKK'lılara sessiz kalmayı tercih etti.

İşine odaklanmak yerine giderek politize olup siyasal paylaşımlar yapan Yılmaz, birçok sanatçının aksine terörle mücadele sürecinde kendisinden beklenen desteği vermedi.

EGO PATLAMASI YAŞADI
Adeta ego patlaması yaşayan Cem Yılmaz, vatandaşlar tarafından kendisine yöneltilen eleştirileri de dalga geçerek ve sert bir üslupla karşıladı.

SON FİLMİ KARAKOMİK'E BOYKOT
Cem Yılmaz'ın son yıllardaki "politik" savruluşu ve kendisine yöneltilen eleştirileri de görmezden gelmeyi tercih etmesi vatandaşlar tarafından boykot edilmesiyle soınuçlandı.