Arka Sokaklar'ın Hüsnü Çoban'ı ünlü ikizlerin babası çıktı! Özgür Ozan ünlü ismin tıpa tıp aynısı...

Arka Sokaklar dizisi yayın süresi konusunda rekora koşuyor... 2006 yılından bu yana ekranlarda olan Arka Sokaklar, 16 yılı geride bıraktı. Oyuncu kadrosu bu süreçte çok defa revizeye uğradı ancak bazı isimler kemik kadro olarak ekranlardan çekilmedi. Onlardan biri Hüsnü Çoban karakterin hayat veren Özgür Ozan. Çocuklar Duymasın'da canladırdığı Selami karakteri sonrası Arka Sokaklar'ın aile babası polis memuru olarak karşımıza çıkan 53 yaşındaki oyuncuya bu karakteri yapıştı dersek yeridir. Tüm Türkiye'nin hafızasında Hüsnü Çoban ünlü ikizlerin babası çıktı. Bakın nasıl... Görünce çok şaşıracaksınız.

Arka Sokaklar dizisinde 13 sezondur Hüsnü Çoban karakterini canlandıran Özgür Ozan öyle bir isimler benzer çıktı ki şaşıp kalmamak elde değil. O ismin kim olduğunu görünce çok şaşıracaksınız.

ÜNLÜLERİN BENZERLİKLERİ

Aleyna Tilki ile başlayalım.

Aleyna Tilki ve İngiliz makyaj sanatçısı Florence Rose arasındaki benzerlik, Aleyna Tilki'nin paylaştığı fotoğraflarla ortaya çıkmıştı.

Serenay Sarıkaya ve Gizem Kerimoğlu benzerliği de şaşırtıcı.

Hande Soral ile devam ediyoruz. Güzel oyuncu ile aynı mesleği yapan Esra Bilgiç, Hande Soral'a neredeyse tıpa tıp benziyor.

Esra Bilgiç'in kaşları, gözleri ve ağız yapısı ile Hande Soral'ı ayırmak çok zor.

DİĞER GALERİLER