Ahmet Kural yeni sevgilisiyle düşman çatlattı! İşte Ahmet Kural'ın sevgilisi...

Ahmet Kural son dönemlerde vücudundaki kilo değişimiyle gündem olurken, bu kez özel hayatıyla magazin gündeminde yerini aldı. Geçtiğimiz aylarda zor günler geçiren Ahmet Kural, Kadıköy'de bir mekanda kumral bir genç kızla yemek yerken görüntülendi. Kural'ın keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı. Ünlü oyuncu 2 hafta önce yine Kadıköy'de genç bir kızla samimi bir şekilde görüntülenmişti. 2 hafta önce samimi bir şekilde vakit geçirdiği kız arkadaşı ile geçtiğimiz gün görüntülendiği kişinin aynı olduğu iddia edildi. İşte Ahmet Kural'ın sevgilisi...

Ahmet Kural, kumral sevgilisiyle Kadıköy'de yakalandı. Geçtiğimiz aylarda zor günler geçiren ve verdiği kilolarla dikkat çeken Ahmet Kural, iddiaya göre 2 hafta önce Kadıköy'de görüntülendiği kız arkadaşı ile samimi bir şekilde görüntülendi. 36 yaşındaki Ahmet Kural'ın keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı.

Sıkıntılı günlerin ardından kumral bir genç kızla yemek yerken görüntülenen Ahmet Kural'ın hayranları bu duruma bir hayli sevindi.

"DÜŞMAN ÇATLATIYOR!"

İddiaya göre Ahmet Kural sevgilisiyle kafeden el ele ayrıldı. Kural'ın yeni aşka yelken açması sosyal medyada "Ahmet Kural adeta düşman çatlatıyor" yorumlarına neden oldu.

Kural'ın yeni sevgilisinin kim olduğu ise hala gizemini koruyor...

Ahmet Kural, yeni filmi için harekete geçti.

DİĞER GALERİLER