Ümit Can Uygun'un annesi Gülay Uygun'un şüpheli ölümüne ilişkin yeni tanıklar, şok iddialar

Müge Anlı ile Türkiye'nin gündemine gelen Aleyna Çakır'ın ölümünün ardından yaşanan gelişmeler Tüm Türkiye tarafından merakla takip ediliyor. Son olarak Aleyna Çakır'ın ölümünde şüpheli Ümit Can Uygun'un annesi Gülay Uygun intihar etti. ATV Ana Haber'e Gülay Uygun'un şüpheli ölümü üzerine gelen bir sürü ihbarın ardından tanıklar tek tek dinlendi ve ortaya çıkan "susturuldu" iddiaları gündeme oturdu. Genç kızların Ümit Can Uygun'un annesi Gülay Uygun tarafından iş bulma vaadiyle kandırıldığı detayları şoke etti. İşte Aleyna Çakır ve Gülay Uygun'un ölümüne ilişkin son detaylar...

Müge Anlı ile Türkiye'nin gündemine gelen Aleyna Çakır'ın ölümünün ardından son dakika haberleri teker teker geliyor.Ümitcan Uygun'un şüpheli bir şekilde hayatını kaybeden annesi Gülay Uygun ve Aleyna Çakır hakkındaki son detaylar yakından takip edilirken yeni tanıklar ve şoke eden ifadeleri ortaya çıktı.

Gülay Uygun ile ilgili soruşturmanın detayları merak edilirken genç kızların iş bulma vaadiyle kandırıldığı iddialar arasında yerini alıyor. Bilindiği üzere; Müge Anlı'da Aleyna Çakır cinayeti için "Bu işin peşini bırakmayacağız" demişti.İşte Gülay Uygun'un ölümünün ardından şoke eden tanıklar ve ifadeleri…

GÜLAY UYGUN'UN ÖLÜMÜNDE YENİ TANIKLAR, KORKUTAN İFADELER ORTAYA ÇIKTI!
ATV habere ulaşan ve isminin açıklanmasını istemeyen bir genç kız ifadesinde "Düğününde otururken Ümitcan ile birlikte 6 kız geldi. 19-20 yaşları arasında. Ümitcan'ın annesine seslendiler. Yurtta çalışıyorum bunları ben büyütüyorum. Beni seviyorlar dedi. Kızlarla sohbet ederken biz 18 yaşını doldurduk, bize ev açtı. Şu an Ümitcan ile birlikteyiz bizi çalıştırıyor dedi. Annesi de söyledi..." dedi.

İşte Aleyna Çakır ve Gülay Uygun'un ölümünün ardından gelen son dakika haberinin tüm detayları…

YENİ TANIKLAR, ŞOK İDDİALAR
Atv habere ulasan ve isminin açıklanmasını istemeyen bir genç kiz ifadesinde "Düğününde otururken Ümitcan ile birlikte 6 kız geldi. 19-20 yaşları arasında. Ümitcan'ın annesine seslendiler. Yurtta çalışıyorum bunları ben büyütüyorum. Beni seviyorlar dedi. Kızlarla sohbet ederken biz 18 yaşını doldurduk, bize ev açtı. Şu an Ümitcan ile birlikteyiz bizi çalıştırıyor dedi. Annesi de söyledi..." dedi.

DİĞER GALERİLER