Ex kedicik Ceylan Özgül'den çok konuşulacak Adnan Oktar açıklaması

Sabah saatlerinde düzenlenen operasyonla Sarıyer'e doğru kaçarken yakalanan Adnan Oktar'ın eski kediciklerinden biri olan Ceylan Özgül, gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu. Özgül Oktar soruşturmasıyla ilgili olarak "Türkiye daha çok şaşıracak" dedi.

'Adnan Hoca' olarak bilinen Adnan Oktar'a sabaha karşı dev operasyon başlatıldı. Adnan Oktar ve 235 kişi gözaltına alındı. Eski kediciklerden Ceylan Özgül'den ve Adnan Oktar'a çok yakın bir isim olan Hüma Babuna'dan Adnan Oktar paylaşımları yaptı. Adnan Oktar'ın eski kediciklerinden olan ve gruptan olaylı bir şekilde ayrılan Ceylan Özgül, sosyal medya hesabı üzerinden yapılan operasyonla alakalı, "Bugün güneş daha bir güzel doğdu" paylaşımını yaptı.

İşte Ceylan Özgül'ün yaptığı o paylaşım:

Ceyda Özgül, Instagram paylaşımının ardından da Twitter hesabından şu tweetleri attı:

-Galip olan Allah'tır. Allah devletimize zeval vermesin. Yeni sistemin bereketini milletimiz gördü bu sabah güneş daha güzel doğdu. Nihayet habis bir yapılanma daha çökertildi. Başkan Erdoğan'a teşekkür ediyoruz.

- Örgüte ait evlerden magnum silahlar çıkıyor. 235 kişi şu an gözaltında. Çok şükür cinsel saldırı, siyasi ve askeri casusluk, dolandırıcılık ve şantaj yer alıyor.

DİĞER GALERİLER