Vav TV İzle

Bu da İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in tiyatrocusu Yüksel Temur'un lüks yaşamı!

Son dakika haberi! İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in, sosyal paylaşım sitesi Twitter'da resmi hesabında paylaştığı videoda yer alan ve "Ekonomi berbat" dediği Yüksel Temur'un Range Rover marka aracının olduğu öğrenildi.

Meral Akşener'in, sosyal paylaşım sitesi Twitter'da resmi hesabında paylaştığı videoda yer alan ve "ekonomi berbat" diyen Yüksel Temur'un, sosyal medya hesabından Range Rover marka araç ve ciple çekilmiş fotoğraflarını paylaşması dikkat çekiyor.


LÜKS BİR RESTAURANT SAHİBİ
Yüksel Temur'un, lüks bir restaurant sahibi olduğuna ifade edildi.

AKŞENER, YÜKSEL TEMUR'LA VİDEOSUNU PAYLAŞTI
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Konya'da esnafı ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Bu sırada Yüksel Temur'un isimli bir kişi Meral Akşener'e "Ekonomi berbat" iddiasında bulundu.

Meral Akşener, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki resmi hesabından Yüksel Temur'un kendisiyle yaptığı konuşmanın videosunu paylaştı. Akşener, "Bak Sayın Erdoğan, konuşan dış güçler değil, teröristler değil...

Konuşan, en son seçimde sana güvenmiş, oy vermiş olan Konyalı bir vatandaşımız. Seni seçmiş vatandaşlarının sesine kulak ver..." iddiasında bulundu.