Vav TV İzle

Tüm emekli vatandaşların dikkatine! Tam tamına 2.550 TL veriliyor

Türkiye'de milyonlarca emekli vatandaşı yakından ilgilendiren haberler yaşanmaya devam ediyor. Doğru seçimi yapan emekliler, kamu veya özel bankaların kıyasıya rekabetinden hasılatlı çıkmaya muvaffak oluyor.

Türkiye'deki tüm emeklilerin istifade ettiği banka promosyonları hakkında merak ettiğiniz her şeyi yazımızda tüm detayları ile bulabilirsiniz... Emekli banka promosyonu nedir? Emekli banka promosyonu kaç yılda bir alınır? Milyonlarca emekli için önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Emekli maaş müşterilerine bankalar cazip kampanyalar başlattı.

Emekli vatandaşlara yönelik başlatılan banka emekli promosyon ödemeleri hem özel bankaların hem de kamu bankalarının müşterilerine sunuluyor.

Bankalar arasında kıyasıya rekabetin başlamasının ardından en çok promosyon veren bankaları seçen emekli maaş müşterilerinin yüzü gülüyor.

Emekli maaş miktarına göre 500 TL, 625 TL, 750 TL gibi seviyelerde verilen promosyon ödemeleri herhangi bir ek şart talep etmeden 1.600 TL'ye kadar yükseltildi. Bazı bankalarda emekli vatandaşların promosyon ücreti olarak alacakları tutarlar 2550 TL'ye kadar çıktı. Banka emekli promosyon kampanyaları, bütün emeklilerin yararlanabileceği ve şu ekonomik sıkıntılı durumda ek gelir kaynağı yaratabilecekleri kampanyalar olması sebebiyle büyük ilgi görüyor.

Emekli maaş müşterisi olmak için bankaya giderek 3 yıllık taahhüt veren vatandaşlar, bankaların promosyon kampanyalarından yararlanabiliyor. Her bankanın yarışa girdiği bu promosyon ödemelerinde 2550 TL'ye kadar promosyondan yararlanmak mümkün oluyor.