Vav TV İzle

Faizler lav gibi patladı! Çığır açıp rekora koşacak! 32 günlük 14.000 TL en yüksek mevduat faizi kaç lira kazanç sağlar?

Yatırım maksadıyla elindeki parayı değerlendirmek isteyen vatandaşlar çeşitli yöntemleri araştırırken mevduat hesapları ön plana çıkıyor. Günlük hayatımızda pek çok kişi dişinden tırnağından artırdığı paraları banka hesabında biriktiriyor. Hesaptaki parasını en risksiz yöntemle değerlendirmek isteyenler mevduat hesaplarını tercih ediyor. Bu kapsamda bankalar her ay mevduat faizi oranlarıyla ilgili açıklamalar yapıp müşteri sayısını artırmak için cazip teklifler sunuluyor. Ayrıca nakit parası olanlar ya da yeni bir hesap açarak parasını yatırmak isteyenler ayrıca 32 günlük mevduat faizi hesaplama işlemi hakkında banka sitelerinde yer alan mevduat faizi hesaplama aracıyla çeşitli hesaplama yöntemlerini kullanıyor.

Köşede para birikimi olanlar en uygun şekilde parasını değerlendirerek artırmak istiyor. Bu yöntemler arasında şüphesiz ki mevduat hesapları ülkemizde en çok tercih edilen araçlardan birisi oluyor. İleride çeşitli harcamalar yapmak için ya da yatırım yapmak üzere para biriktirenler bankaların ne kadar faiz verdiğini merak ederek bu konu hakkında pek çok hesaplama yapıyor. Öncelikle şunu söyleyelim ki her ay bankalar tarafından müşterilerine sunulan güncel teklifler değişiyor ve bankalar bu konuda birbiriyle yarışını sürdürüyor. Bu doğrultuda 32 günlük en yüksek mevduat faizi kaç lira kazanç sağlar sorusuyla ilgili tüm bilgileri sizler için tüm detayları araştırarak yazımızda kapsamlı bir şekilde yayınlandık.

İşte 32 günlük faiz oranları;

TÜRKİYE İŞ BANKASI

Faiz: 12,80
Örnek mevduat: 14.000 TL
Faizli anapara: 14.150 TL

AKBANK

Faiz: 16,00
Örnek mevduat: 14.000 TL
Faizli anapara: 14.188 TL

HSBC

Faiz: 16,50
Örnek mevduat: 14.000 TL
Faizli anapara: 14.194 TL