Emekliye 825 TL! Hangi banka emekliye ne kadar promosyon veriyor?

Bankaların promosyon yarışı kızıştı. 450 liraya varan promosyon kampanyalarla 700 liraya kadar çıkarken; emekliyi bankaya kazandıranlara da 125 lira veriliyor. Peki hangi banka emekliye ne kadar promosyon veriyor? İşte liste liste bankaların emeklilere sunduğu promosyon fırsatları...

Bankalar emekliler için yarışıyor. 3 yıllık dönem için maaşa göre 300, 375, 450 lira promosyon verilirken; bazı bankalar ilave fırsatlar sunuyor, bazıları da tutarı artırıyor.

KİM, NE VERİYOR?

AKBANK: 450 liraya varan ödeme yapıyor. Tüm ATM'lerden ayda 2 kez ücretsiz para çekme, bedava havale ve EFT, bireysel kredilere özel faiz oranı gibi imkanlar sunuyor.

DENİZBANK: 450 liraya varan ödeme yapıyor. Bankaya emekli maaşı müşterisi kazandıranlara da 100 lira veriyor. Özel faiz, otomatik ödeme talimatına 3 ay su faturasında yüzde 10 indirim gibi uygulamaları da var.

FİBABANKA: Maaşa göre 330, 415, 500 lira veriyor. Tüm ATM'lerden ücretsiz maaş çekme, kredilerde ve mevduatta özel faiz imkanı sunuyor, hesap işletim ücreti almıyor.

GARANTİ: 450 liraya varan ödeme yapıyor. Paramatiklerde özel menü ile maaşları tek tuşla kuruşu kuruşuna çekme imkanı, kredilerde indirimli faiz oranı sağlıyor.

DİĞER GALERİLER