Vav TV İzle

Dogecoin neden yükseliyor? Yüzyıllık dev şirketleri solda sıfır bıraktı! Yatırımcısı dört köşe oldu | Doge 5 Mayıs analizi!

Dogecoin'in sınır tanımayan artışı devam ediyor. Diğer kripto paralarda hızla düşüş sürerken, şaka olarak ortaya çıkan Dogecoin rekorlar kırmaya devam ediyor. Dogecoin (DOGE) fiyatı 0,50 doların üzerine çıktı ve yükselişi 0,67 dolara kadar devam etti. Kripto paralarla ilgilenenler ise güncel Dogecoin yorumlarını araştırmaya başladı. Her fırsat bulduğunda Dogecoin ile ilgili paylaşımda bulunan Elon Musk etkisiyle daha fazla insan tarafından bilinmeye başlayan Dogecoin yüzde 30 bin yükseldi. Analistlere göre, şaka amaçlı ortaya çıkan Dogecoin'in gerçek bir kripto para birimine dönüşmeye başlıyor olabileceği sürülüyor. Peki, Dogecoin neden yükseliyor? İşte DOGE 5 Mayıs grafik teknik yorum ve analizi!

Dogecoin'in önlenemez artışı devam ediyor. Kripto paralarda hızla düşüş sürerken, şaka olarak ortaya çıkan Dogecoin rekorlar kırmaya devam ediyor. Dogecoin (DOGE) fiyatı 0,50 doların üzerine çıktı ve yükselişi 0,67 dolara kadar devam etti. Kripto paralarla ilgilenenlerde ise gözler Dogecoin yorumlarına çevrildi. Neredeyse her fırsat bulduğunda Dogecoin ile ilgili paylaşımda bulunan Musk etkisiyle daha fazla insan tarafından bilinmeye başlayan Dogecoin yüzde 30 bin yükseldi. Dolayısıyla şaka amaçlı ve hiçbir amacı olmayan Dogecoin gerçek bir kripto para birimine dönüşmeye başlıyor olabilir. İşte DOGE 5 Mayıs hedefi, grafik teknik yorum ve analizi!