Vav TV İzle

Bu teklif başka yerde yok! Ay ortası fırsatları! 14 Nisan Garanti, Vakıfbank, TEB, İş Bankası kredi faiz oranları nedir?

Taşıt, konut ve ihtiyaç kredisi faiz oranlarında yapılan son indirimler, kredi çekme düşüncesi olanlar tarafından mercek altına alındı. Vatandaşlar bu bağlamda güncel durumu inceliyor. Kredi faiz oranlarında dönem dönem çeşitli değişimler yaşanıyor. Bankaların internet sitelerinde yer alan kredi hesaplama aracıyla da kolaylıkla hesaplanıyor. Bazı bankalar faiz oranlarını yükseltirken bazıları da indirime gitti. Anında para ihtiyacı olanlar ihtiyaç kredisindeki son durumu değerlendirip karar vermek isterken ev ve araba almak isteyen binlerce kişi en uygun faizi bulup banka şubelerine ya da mobil uygulamaları üzerinden başvurusunu tamamlamak istiyor. Özellikle Vakıfbank tarafından konut kredisinde sunulan 1.32 fırsatı öne çıktı.

Bu teklif başka yerde yok! Kredi faiz oranlarında ay ortası fırsatları duyuruldu. Banka müşterileri şubelee uğrayarak, mobil uygulama üzerinden ya da müşteri hizmetlerine ulaşarak taşıt, konut ve ihtiyaç kredisine başvuru yapmak üzere bilgi alıyor. Her banka belirli tarihlerde yeni avantajlarını müşterilerine sunuyor. Nisan ayında kredi faiz oranlarında bankaların yeni teklifleri duyuruluyor. Yeni ayla beraber bankaların faiz oranlarındaki yarışı hız kazandı. Bildiğiniz gibi oranlar, bankalar tarafından belirli periyotlarda yenileniyor. Çeşitli dönemlerde bankalar müşterileri için taşıt, konut ve ihtiyaç kredi faiz oranlarını ve yeni kampanyaları duyuruyor. Konut kredisinde en dikkat çeken teklif ise 1,32 oranla Vakıfbank'ta yer aldı.

QNB FİNANSBANK

İhtiyaç kredisi: 1.49
Taşıt kredisi: 1.79
Konut kredisi: 1.74

VAKIFBANK

İhtiyaç kredisi %1.54
SarıPanjur Konut Kredisi: %1,32

VAKIFBANK

Konut kredisi: 1,32

Kredi Miktarı 250.000,00 TL
Vade 120
Faiz Oranı %1,32

TEB

İhtiyaç kredisi: 1.60
Taşıt kredisi: 1.75
Konut kredisi: 2.00