Vav TV İzle

3200 TL maaşla personel alımı başvuru şartları! Günlük 89 TL maaş müjdesi! Başvurular internet üzerinden alınıyor!

İŞKUR'dan atanamayan ya da işsiz gençlere 89 TL cep harçlığı müjdesi. İŞKUR yeni ilanlarını yayınladı. 36 ilde 3200 TL ücretle çalışacak personeller arandığı ifade edildi. Türkiye İş Kurumu resmi internet adresi üzerinden personel alım ilanlarını yayınladı. Yayınlanan personel alımında personel alımlarının sınavsız olacağı ifade edildi. İŞKUR, işsizleri iş sahibi gerçekleştirmek amacıyla pek çok eğitim düzenliyor. Bu eğitimlerden biri de "İş başı eğitim programı". Bu programa katılabilmek amacıyla İŞKUR'un birtakım şartları oluyor. İŞKUR doğrultusundan hazırlanan İşbaşı Eğitim Programına 15 yaşından büyük herkes katılabiliyor. İşte son dakika haberi ve detaylar takvim.com.tr'de

İŞKUR, işsizleri iş sahibi gerçekleştirmek amacıyla pek çok eğitim düzenliyor. Bu eğitimlerden biri de "İş başı eğitim programı". Bu programa katılabilmek amacıyla İŞKUR'un birtakım şartları oluyor. İş arayan yurttaşların en çok tercih ettiği sitelerden biri olan Türkiye İş Kurumu üzerinden personel alımı gerçekleştireceği açıklandı. Onlarca değişik şehre yapılacak olan personel alımında, noter katibi, ofis memuru, mühendis, tekniker ve işçi gibi detaylı branşlardan alım yapılacak. Yayınlanan personel alımında personel alımlarının sınavsız olacağı ifade edildi. İşte 3200 TL maaşla personel alımı müracaat şartları ve bütün detayları...

MESLEKİ EĞİTİM KURSLARI GÜNCEL İŞ İLANLARI

İŞKUR İŞ BAŞI EĞİTİM PROGRAMI

İŞKUR, işsizleri iş sahibi yapmak için pek çok eğitim düzenliyor. Bu eğitimlerden biri de "İş başı eğitim programı". Bu programa katılabilmek için İŞKUR'un bazı şartları oluyor. İŞKUR tarafından hazırlanan İşbaşı Eğitim Programına 15 yaşından büyük herkes katılabiliyor.

Ancak bu kişilerin İŞKUR'A kayıtlı ve işsiz olması gerekiyor. Öte yandan programa katılmak isteyen kişilerin işverenin bir ve ikinci derece akrabası veya eşi olmayanlar katılabiliyor. Programa katılmak isteyen vatandaşların emekli de olmaması gerekiyor.

Bunun yanında programın başlama tarihinden önceki üç aylık dönemde programa başvuru yapan işverenin çalışanı olmamak, program başlangıcından önceki son 1 ayda uzun vadeli sigorta kollarına ait primi yatırılmamış olma, iş ve meslek danışmanlığı hizmetlerinden faydalanmış olmak gibi şartlar aranıyor.

BİLİŞİMDE EĞİTİM SÜRESİ 6 AY OLACAK

İŞKUR tarafından uygulanan İşbaşı Eğitim Programlarının süresi Bilişim ve İmalat sektörlerindeki mesleklerde 3 aydan 6 aya çıkartılacak. Diğer sektörlerde de işbaşı eğitim programları 3 ay uygulanacak.