Vav TV İzle

20 Nisan 2021 banka banka güncel konut kredisi ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi son dakika faiz oranları! Faizler damping yaptı

Banka banka 20 Nisan 2021 güncel konut kredisi ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi faiz oranları vatandaşlar tarafından oldukça merak ediliyor. Yeni haftanın ilk gününde bankalar kredi faiz oranlarını değiştirdi. Bankalardan yapılan açıklamada konut, taşıt ve ihtiyaç kredisi faiz oranlarının son faiz artırımı sonrası güncellendiği ve kredi falzlerinin yükseltildiği bildirildi. Kredi faiz oranlarında yaşanan yükseliş özellikle de ev kredisi ve vasıta kredisi almak isteyen bireylerin önündeki en büyük mani olarak görülüyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA, TEB, Akbank ve Halkbank güncel ihtiyaç kredisi faiz oranları haberimizde yer aldı.

Taşıt, konut ve ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşları üzen son dakika haberi geldi. Edinilen bilgilere göre bankalar kredi faiz oranlarını, son PPK toplantısında alınan faiz artırımı sonrası güncelledi. Konut, ihtiyaç, taşıt kredisi faiz oranları cep yakıyor. Taşıt, konut ya da ihtiyaç kredisi çekerek koronavirüsten kaynaklanan sıkıntılarla birlikte bazı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen vatandaşlar bankaların son dakika haberlerine ulaşmaya çalışıyor. Ziraat Bankası, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti BBVA,TEB, Akbank ve Halkbank ihtiyaç taşıt konut kredisi faiz oranları ne kadar?

TAŞIT KREDİSİ FAİZ ORANLARI: 50.000 TL 36 AY ÖDEMESİ

KONUT KREDİSİ FAİZ ORANLARI: 100.000 TL 120 AY ÖDEMESİ

İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI: 10.000 TL 36 AY ÖDEMESİ

İHTİYAÇ KREDİSİ FAİZ ORANLARI: 10.000 TL 36 AY ÖDEMESİ