Zenginlerin günlük yaşamından inanılmaz kareler

İşte Meksikalı uyuşturucu satıcılarının Instagram fotoğrafları...

Onların geçim sıkıntısı gibi bir dertleri yok. Belirtli bir işe de sahip değiller. Baba parası yemek diye bir şey varsa sonuna kadar hakkını veriyorlar. Ellerinde silahlar, tonlarca para, vahşi hayvanlar... Akıl almaz bir servetle çocuk oyuncağı gibi oynuyorlar. Şimdi öncelikle bu insanların hayatına bir göz atmadan önce nasıl bir servetten bahsettiğimizin altını çizmekte fayda var.

Dünyanın şüphesiz gelmiş geçmiş en zengin uyuşturucu baronu Pablo Escobar, o kadar çok para kazanıyordu ki hesabını tutamadığı paraları sokaklardaki insanlara dağıtıyor yine de bitiremiyor ve bildiğiniz yakıyordu. Hatta bir keresinde başına iş açacağını düşündüğü iki milyon dolar kadar parayı şöminede yakmış ve "Kızım üşüyordu onu ısıtmam lazımdı" diyerek olayın üstünü babacan bir tavırla kapatmıştı. Dünyada şu anda en küçük ölçekli uyuşturucu baronunun banka hesaplarında nakit 200 milyon doları olduğu düşünülüyor.

Peki ya onların çocukları? Instagram başta olmak üzere sosyal medyadan bu akıl almaz serveti nasıl "yediklerini" hiç çekinmedens ergiliyorlar. Ürkütücü olan oldukça genç yaştaki bu insanların rahatlıkla silah taşımaları ve aslında pek çok kişinin hayatını karartan bir kaynaktan gelen parayla sürdükleri sefayı rahatsızlık duymadan paylaşabilmeleri.

Söz konusu gençlerin Instagramda binlerce takipçisi var ve onlarla etkileşime geçerek yakınlaşmak için ellerinden geleni yapıyorlar. Lüks arabalar, vahşi hayvanlar, deste deste paralar, silahlar...

DİĞER GALERİLER